Про клініку

Наші стоматологічні центри створені на основі 19-річного власного досвіду, навчання, роботи і викладання, вивчення чужого досвіду, відвідування кращих європейських клінік. Цей процес не зупиняється, і ми щодня удосконалюємо свою роботу. Стоматологія для нас це і мистецтво, і наше покликання, наше життя і його сенс. Стоматологія - це наша улюблена робота. Кожна гарна посмішка наших пацієнтів, кожна можливість зробити Ваше життя щасливішим і краще - робить і нас краще і щасливіше.

Сучасна стоматологія може все або майже все. Ми Вам до лікування покажемо, якою стане Ваша посмішка, разом з Вами внесемо всі корективи і тільки після цього приступимо до лікування.

І нарешті, найголовніше і найважливіше, без чого найкраще обладнання - просте залізо - наша команда і наш персонал. У популярній книзі «Генії і аутсайдери. Чому одним все, а іншим нічого? » Малькольм Гладуелл популяризував теорію про те, що для того, щоб стати професіоналом у певній галузі, потрібно витратити на її вивчення близько 10 тисяч годин. Так і є. Якщо лікар буде розпорошувати свій час на поглиблене вивчення терапії, ендодонтії, ортопедії, імплантології, пародонтології і т.д., то він не досягне успіху не в одній з цих областей. У нас немає загального прийому. Кожен фахівець займається своєю справою.

"Я, як головний лікар всіх чотирьох клінік, не втомлююся повторювати своїй команді: ЛІКУЙТЕ СВОГО ПАЦІЄНТА ТАК, ЯК ВИ ЛІКУВАЛИ Б СВОЮ МАМУ."

Птичкіна Юлія Олегівна, головний лікар.

Наші партнери