• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
Аллаязова Аліна Азатовна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт
Досвід роботи:6 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9
Освіта:

Закінчила Київський Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця в 2014 році. У 2016 році закінчила клінічну ординатуру, на кафедрі ортопедичної стоматології в Київському Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця.

Різнобічно освічений і висококваліфікований лікар. Професіоналізм у поєднанні з особистим шармом і вмінням знаходити підхід до кожного пацієнта роблять її по-справжньому винятковим фахівцем. Глибоко вникає в кожну поставлену задачу, ретельно оцінює ситуацію і складає чіткий план лікування. Є фахівцем в терапевтичній стоматології (лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту). Переліковування кореневих каналів, художня реставрація. Навчання професійної гігієни порожнини рота. Гігієнічні процедури будь-якого ступеня складності, в тому числі AirFlow, ультразвуковим методом, відбілювання, надання першої допомоги при гострому болю).

«Пацієнт, перш за все, повинен відчувати увагу і співпереживання свого лікаря, бути впевненим, що лікування вибрано правильно. Для цього необхідно детально і докладно розповісти про алгоритм майбутніх процедур, що і для чого ми будемо робити, - каже Аліна Азатовна. - Лікування, проведене максимально ефективно, і радісне умиротворення пацієнта - головні показники добре виконаної роботи, якою я можу пишатися ».

Аліна Азатовна зазначає, що домагатися позитивних результатів їй допомагає можливість застосовувати широкий спектр сучасних методик, доступних в клініці.Відгуки про лікаря