Андрієнко Дмитро Сергійович - Гнатолог, Ортопед DentArt

Андрієнко Дмитро Сергійович

Про лікаря

Спеціалізація:Гнатолог, Ортопед
Досвід роботи:19 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7
Освіта:

У 2002 році закінчив Київський Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. 2004 р. - інтернатура ортопедична стоматологія, 2006 р. - клінічна ординатура ортопедична стоматологія, 2009 р. - аспірантура ортопедична стоматологія в Національній медичній академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Спеціалізується в області ортопедичної стоматології. Доктор проводить протезування на імплантатах, металокерамічне протезування, протезування безметаловою керамікою, часткове і повне знімне протезування, корекцію прикусу, ортопедичне лікування захворювань верхньо-і нижньощелепного суглоба. Працює з артикулятором. Він завжди максимально націлений на оптимальний результат комплексної реабілітації з урахуванням клінічної ситуації і побажань пацієнта, неухильно слідує ретельно розробленим комплексним планам.

Стажування за кордоном і обмін досвідом з іноземними колегами - невід'ємна частина життя Дмитра Сергійовича. Він регулярно стежить за появою нових розробок і освоює прогресивні методи ортопедичної стоматології. Дмитро Сергійович - дуже старанний і працьовитий доктор, який звертає увагу навіть на незначні деталі і проводить ортопедичні маніпуляції ретельно і обережно. Відгуки свідчать про те, що фахівець чесний зі своїми пацієнтами і завжди порекомендує найкращий варіант лікування.

Додаткова освіта    Відгуки про лікаря