Чалова Марія Кирилівна - Терапевт, Ендодонтист DentArt

Чалова Марія Кирилівна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:9 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7
Освіта:

У 2012 році закінчила Київський Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

Марія Кирилівна на високому рівні виконує ендодонтичне лікування з використанням мікроскопа, створює гарні посмішки за допомогою новітніх методик естетичної реставрації, а при необхідності застосовує новітні методики відбілювання. Як фахівець, щиро відданий своїй справі, постійно вивчає новітні досягнення в стоматології, відвідує семінари та конференції, обмінюється досвідом з колегами.

Абсолютно всі пацієнти відзначають, що доктору властива природна емпатія і чіткість в роботі. Марія Кирилівна максимально докладно розповідає про всі етапи лікування, тому її пацієнти завжди знають, як буде виглядати результат, і він завжди виправдовує їх очікування.

«Головне для мене - бачити щасливі, задоволені і вдячні посмішки пацієнтів. Намагаюся поєднувати в роботі надійність, оптимальний і довгостроковий результат з малоінвазивними методиками обробки зубів, збереженням максимальної кількості здорових тканин зубів. Це можливо тільки з використанням оптики і грамотного планування лікування », - говорить Марія Кирилівна.    Відгуки про лікаря