• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
Дорофтей Софія Василівна

Про лікаря

Спеціалізація:Ортодонт
Досвід роботи:8 років
Відділення:вул. Чавдар, 7, вул. Ревуцького, 9
Освіта:

Закінчила Буковинський державний медичний університет в 2012 році.

Високопрофесійний ортодонт, що володіє десятирічним досвідом роботи і поглибленою теоретичною підготовкою з довгострокового лікування, пов'язаного з виправленням прикусу.

Неймовірна любов до ортодонтії дозволила доктору почати трудову діяльність ще на третьому курсі університету. Життєрадісний, чарівна людина, що володіє здатністю доступно пояснювати всі етапи ортодонтичного лікування. Бездоганне володіння інноваційними технологіями, детальне поетапне 3D планування Вашої ситуації, використання найсучасніших цифрових досліджень допомагає лікареві створити ідеальну посмішку навіть у найскладніших клінічних випадках. Бездоганна гармонія, яку її руки повертають зубам, може посперечатися з самою природою. Сама Софія Василівна каже про свою роботу зі скромною гідністю професіонала: «Щоб краще зрозуміти очікування пацієнта, я завжди намагаюся поставити себе на його місце».

Участь в міжнародних форумах, конференціях і семінарах з ортодонтії та суміжних спеціальностей дозволяє їй використовувати в лікуванні найпрогресивніші й ефективні методи і технології.Відгуки про лікаря