• вул. Єлизавети Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Дорофтей Софія Василівна

Про лікаря

Спеціалізація:Гнатолог, Ортодонт
Досвід роботи:8 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7, вул. Ревуцького, 9
Освіта:

Закінчила Буковинський державний медичний університет в 2012 році.

Високопрофесійний ортодонт, що володіє десятирічним досвідом роботи і поглибленою теоретичною підготовкою з довгострокового лікування, пов'язаного з виправленням прикусу.

Неймовірна любов до ортодонтії дозволила доктору почати трудову діяльність ще на третьому курсі університету. Життєрадісна, чарівна людина, що володіє здатністю доступно пояснювати всі етапи ортодонтичного лікування. Бездоганне володіння інноваційними технологіями, детальне поетапне 3D планування Вашої ситуації, використання найсучасніших цифрових досліджень допомагає лікареві створити ідеальну посмішку навіть у найскладніших клінічних випадках. Бездоганна гармонія, яку її руки повертають зубам, може посперечатися з самою природою. Сама Софія Василівна каже про свою роботу зі скромною гідністю професіонала: «Щоб краще зрозуміти очікування пацієнта, я завжди намагаюся поставити себе на його місце».

Участь в міжнародних форумах, конференціях і семінарах з ортодонтії та суміжних спеціальностей дозволяє їй використовувати в лікуванні найпрогресивніші й ефективні методи і технології.  Відгуки про лікаря

  Клієнт:Анна

  15.12.2020

  Лікувалась в Софії Василівни протягом 2,5 роки із брекетами, повна довіра з першого дня, результат дуже хороший, задоволена повністю , щиро всім рекомендую, хороший настрій професіоналізм отримаєте )

  Клієнт:Альона

  18.11.2020

  Очень долго я искала хорошего врача - ортодонт, для себя и своим детям, и вот три года назад я нашла Софию Васильевну! Хотела поблагодарить за результат и очень красивую улыбку!!!!

  Клієнт:Марьяна

  16.11.2020

  Спасибо за Ваш профессионализм и необыкновенную чуткость !!!

  Клієнт:Оксана Новикова

  10.11.2020

  Проходили лечение (ставили пластинку) у ортодонта Дорофтей .С В. дочери 11 лет. Спасибо доктору за профессионализм, внимательность, ответственное отношение к делу, которым занимается. Благодаря ее работе результат превзошел все ожидания. Теперь у моей дочери прекрасная лучезарная улыбка.Спасибо Вам.Обожаю Вас)

  Клієнт:Наталі

  30.10.2020

  Дуже вдячна за роботу Софії !! Я задоволена результатом на 100%!! Дуже уважний , приємний і професійний лікар-ортодонт. Я навіть не очікувала що лікування може бути таким легким і безболісним .

  Клієнт:Яна

  29.10.2020

  Проходжу лікування у лікаря-ортодонта Дорофтей Софії.Професионал з Великої букви,задоволена професіоналізмом та обслуговуванням.Взагалі клініка крута,раджу усім знайомим.І доречі,за моєю рекомендацією моя знайома теж буде ставити брекети у DentArt.

  Клієнт:Vadim

  25.10.2020

  Welcoming and a very friendly , what can I say about Doroftei Alina Vasilievna . I have visited a few orthodontics before to come to her , but she has definitely convinced me that is nothing to worry in wearing braces . I was scared that my speaking will be affected , but she suported me and everthing is going all right so far . I am still in the alignment proces after 1.5 years , and fully satisfied with the result . I recommend her to every one . Once again Thank you very much Alina Vasilievna!

  Клієнт:Даяна

  24.10.2020

  Дуже дякую Софії Василівні ортодонту,за чудовий результат!!!! Взагалі всі лікарі у кого я проходила лікування дуже чудові!! Я дуже задоволена.

  Клієнт:Oksana

  19.10.2020

  Дякуємо Софії за професійний підхід та неперевершений результат! Дочка пройшла курс і відносила пластинку. Зубки стали рівні. Дуже приємна людина ! Всім рекомендую !

  Клієнт:Альона Біла

  13.10.2020

  Проходжу лікування у лікаря-ортодонта Дорофтей Софія Василівна. Софія Василівна - високопрофесійний лікар, вона виправила те, що інші лікарі казали неможливо зробити і без видалення зубів. Це людина, яка постійно розвивається у своїй професії і професійно допомагає пацієнтами. Дуже вдячна Софії Василівні, що можу щиро посміхатися і не стримувати свою радість.

  Клієнт:Анна Григоряк

  13.10.2020

  Обслуговуюсь у свого улюбленого лікаря Софії Дорофтей по ортодонтії. Довіряю їй Вже більше 2 х років і раджу всім своїм друзям, це не просто професіонал , а ще й людина з сильними руками та доброю душею. Працює на результат, і завжди вдомконалюється, рекомендую щиро щиро