• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні
Фесенко Анна Сергіївна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:5 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2016 році.

Потрапляючи до Анни Сергіївни, пацієнт отримує не тільки надійну і довговічну пломбу, а й бездоганний естетичний ефект, що особливо важливо, коли мова йде про передні зуби. На пізніх стадіях руйнування зуба - проводить естетичні реставрації, зберігаючи анатомію будови, форму і природний колір зубів. Таким чином, доктор повертає Вашим зубам не тільки функціональні, але і естетичні властивості.

Анна Сергіївна націлена на комплексне лікування пацієнтів, тому тісно взаємодіє з докторами інших спеціальностей. Щоб день за днем ​​домагатися вражаючих результатів і надавати пацієнтам повний комплекс найсучасніших послуг і технологій, необхідно, щоб колектив клініки працював, як єдина, дружна команда, - впевнена Ганна Сергіївна. Втім, навіть команді фахівців найвищого класу необхідно постійно вдосконалювати навички, ось чому доктор не припиняє поповнювати свій професійний багаж новими знаннями і з задоволенням освоює передові технології.

«Я щиро рада, коли після проведеного лікування пацієнти приходять тільки на профілактичні прийоми», - говорить доктор. Свою професію Анна Сергіївна називає по-справжньому творчою, оскільки вона дає їй можливість повертати пацієнтам не тільки здоров'я, а й красу. «Моя робота для мене - суцільне задоволення. Я не шкодую часу на те, щоб у пацієнта з'явився сприятливий настрій і бажання йти на прийом ».Відгуки про лікаря

Клієнт:Ксения

03.11.2020

Могу смело рекомендовать доктора Анну Сергеевну Фесенко! Я стоматолога не посещала ещё со школы, не могла выбрать специалиста, кому бы полностью доверилась, но с Анной Сергеевной мне всегда спокойно, она уверена в каждом своём действии, всегда рассказывает в подробностях о предстоящей процедуре и какие ощущения у меня могут быть после лечения! Ни разу мой приём не задержали, всегда все было по плану , все ассистенты работавшие с доктором были очень аккуратны и обходительны! в общем я всем супер довольна!)))