• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
  • вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні
Гресь Елла Сергіївна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:10 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

У 2010 році закінчила Київський медичний університет Української Асоціації Народної Медицини. У 2012 році пройшла інтернатуру на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Це чуйний, уважний лікар, який вміє і любить працювати. Володіє всіма сучасними методиками найскладнішого терапевтичного лікування, ендодонтичного лікування важко прохідних кореневих каналів під мікроскопом, реставрації зубів, володіє найсучаснішою в світі методикою відбілювання зубів системою ZOOM 4. До кожного клінічного випадку вона підходить з максимальною відповідальністю і скрупульозністю. Основне правило, яким керується Елла Сергіївна - це чуйне ставлення до пацієнта і комплексний підхід до вирішення навіть найскладніших проблем. Головним у своїй роботі вважає високу якість лікування і комфорт пацієнта.

Лікування зубів - це кропітка праця, як лікаря, так і пацієнта. Тут дуже важливі не тільки професійні, а й людські якості - взаєморозуміння, довіра, повага. «Дуже часто у нас з пацієнтами встановлюються близькі, довірчі відносини. Вони регулярно приходять на профілактичні огляди, приводять друзів і членів сім'ї. Я отримую задоволення від своєї роботи і ніколи не сумнівалася в правильності свого вибору професії », - каже Елла Сергіївна.

Лікар регулярно відвідує конгреси, симпозіуми та семінари, постійно пропонує своїм пацієнтам найцікавіші і ефективні новинки в галузі стоматології.Відгуки про лікаря