Хабрат (Шпак) Катерина Валеріївна - Терапевт, Ендодонтист DentArt

Хабрат (Шпак) Катерина Валеріївна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:13 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7, вул. Ревуцького, 9
Освіта:

У 2008 році закінчила Одеський державний медичний університет.

На базі кафедри післядипломної освіти в 2010 році пройшла інтернатуру.

12 років досвіду роботи лікаря-стоматолога терапевта.

З 3-го курсу працювала асистентом стоматолога.

У 2019 році отримала вищу категорію.

Працює в мережі стоматологічних клінік Dent Art з 2012 року.

Одна з перших, хто в клініці почала працювати з мікроскопом ZUMAX. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, семінари, майстер класи з ендодонтії, роботі з мікроскопом і реставрації.

Головна мета Катерини Валеріївни - це допомогти пацієнтові не тільки з проблемою, з якою він звернувся на даний момент, а подивитися на перспективу, побачити комплекс можливих проблем і запобігти їх на перших етапах розвитку. З стрімким розвитком медицини, важливо володіти новими методиками і мати певний досвід. Ось чому лікар повинен займатися вузькою спеціалізацією, для досягнення максимального результату.

Катерина Валеріївна, відзначає що пишається тим, що працює в команді лікарів мережі стоматологічних клінік Dent Art, на чолі з Птичкіної Юлією Олегівною, де головним є потреби і здоров'я пацієнта.  Відгуки про лікаря

  Клієнт:Марина

  16.11.2020

  Хочу сказать, что случайно попала в клинику по острой боли. И когда мне предложили сделать диагностику (компьютерную томограмму) сразу на месте, никуда не отправляя, причём бесплатно, было приятными удивлением. Попала к доктору Хабрат Екатерине Валерьевне, мне всё внимательно объяснили, показали на компьютере все проблемные места, что открыло мне глаза на ситуацию. Мою проблему решили за два визита, так как лечили многоканальный зуб под микроскопом. Наличие современного высококачественного оборудования также порадовало. Есть с чем сравнивать))) Был неудачный опыт ранее, что привело к потере зуба. Рекомендую. Твердая 5 из 5. А ещё такое внимание и отзывчивость, очень классный доктор, по ходу лечения мне было озвучено всё. Вопросов я задаю много, и на все я получила ответ. Спасибо огромнейшее Екатерина Валерьевна. Если меня кто то спросит знаю ли я хорошего стоматолога, однозначно буду рекомендовать Вас!

  Клієнт:Дмитрий

  09.10.2020

  Познакомился с клиникой 2 года назад, когда пришлось лечить зуб. Екатерина Валериевна очень внимательно отнеслась к моему случаю. Зуб спасла, даже не пришлось удалять нерв. Отличный врач, отличная клиника!