• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Кальварі Катерина Сергіївна

Про лікаря

Спеціалізація:Ортодонт
Досвід роботи:10 років
Відділення:вул. Чавдар, 7
Освіта:

Закінчила Київський медичний університет УАНМ, а також Національну медичну академію післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика за спеціалізацією ортодонтія. Є діючим членом асоціації ортодонтів України.

Активний учасник різноманітних спеціалізованих курсів, семінарів та конференцій, оскільки вважає сумлінне навчання запорукою професійного росту лікарів. Катерина Сергіївна впевнена, що ортодонтія слугує невід’ємною частиною якісного стоматологічного лікування, для якого вкрай важливим є комплексний підхід. Тільки відновивши правильне співвідношення між зубами можна забезпечити якісну фіксацію коронок та реставрацій, в результаті чого отримати гарну та здорову посмішку. Лікар проводить ортодонтичне лікування з використанням сучасних матеріалів і технологій, володіє різними методиками виправлення прикусу, допомагає отримати ідеально рівні зуби та красиву посмішку без жодних вікових обмежень.

Мета Катерини Сергіївни – прикладати максимум зусиль для того, щоб бути найкращою в своїй справі та завжди бачити пацієнтів щасливими від отриманих результатів.Відгуки про лікаря