• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
Науменко Юлія Олександрівна

Про лікаря

Спеціалізація:Пародонтолог
Досвід роботи:5 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

У 2015 г. - закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

На сьогоднішній день захворювання пародонту зустрічаються у кожного третього пацієнта. Часто доводиться стикатися і з дуже складними випадками. Юлія Олександрівна вирішує на своєму прийомі складні завдання збереження здоров'я зубів і ясен - від запалень до серйозних пошкоджень м'яких тканин, які можуть привести до втрати зуба. Вона володіє всіма сучасними методами лікування, включаючи серйозні пародонтологічні маніпуляції. У кожному разі доктор пропонує індивідуальний варіант рішення, який допоможе поліпшити стан ясен.

Колосальні знання в області пародонтології дозволяють Юлії Олександрівні не тільки ефективно проводити процедури, але і навчати своїх пацієнтів правильно доглядати за зубами з метою профілактики карієсу і захворювань пародонту. У тому числі на своєму прийомі доктор рекомендує і підбирає предмети і засоби гігієни за порожниною рота.

Гігієнічна чистка зубів - корисна і ефективна процедура. Ось чому на прийом до Юлії Олександрівни пацієнти приходять із задоволенням. До всіх пацієнтів вона виявляє дивовижну чуйність, знаходить індивідуальний підхід і, при необхідності, на етапі консультації залучає стоматологів суміжних спеціальностей.

«У моїй роботі необхідно бути максимально зосередженим, сконцентрованим і уважним. Навіть найменша помилка просто недопустима! Для того щоб лікування ясен було ефективним, необхідно провести ретельну діагностику і виявити причини захворювання. Тільки після цього складається докладний план лікування. Щоб уникнути пародонтологічних захворювань, я завжди раджу своїм пацієнтам дотримуватися гігієни порожнини рота і регулярно відвідувати стоматолога. Важливо пам'ятати, що здоров'я зубів починається з здорових ясен! » - каже Юлія Олександрівна.Відгуки про лікаря