• вул. Єлизавети Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Науменко Юлія Олександрівна

Про лікаря

Спеціалізація:Пародонтолог
Досвід роботи:5 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

У 2015 г. - закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

На сьогоднішній день захворювання пародонту зустрічаються у кожного третього пацієнта. Часто доводиться стикатися і з дуже складними випадками. Юлія Олександрівна вирішує на своєму прийомі складні завдання збереження здоров'я зубів і ясен - від запалень до серйозних пошкоджень м'яких тканин, які можуть привести до втрати зуба. Вона володіє всіма сучасними методами лікування, включаючи серйозні пародонтологічні маніпуляції. У кожному разі доктор пропонує індивідуальний варіант рішення, який допоможе поліпшити стан ясен.

Колосальні знання в області пародонтології дозволяють Юлії Олександрівні не тільки ефективно проводити процедури, але і навчати своїх пацієнтів правильно доглядати за зубами з метою профілактики карієсу і захворювань пародонту. У тому числі на своєму прийомі доктор рекомендує і підбирає предмети і засоби гігієни за порожниною рота.

Гігієнічна чистка зубів - корисна і ефективна процедура. Ось чому на прийом до Юлії Олександрівни пацієнти приходять із задоволенням. До всіх пацієнтів вона виявляє дивовижну чуйність, знаходить індивідуальний підхід і, при необхідності, на етапі консультації залучає стоматологів суміжних спеціальностей.

«У моїй роботі необхідно бути максимально зосередженим, сконцентрованим і уважним. Навіть найменша помилка просто недопустима! Для того щоб лікування ясен було ефективним, необхідно провести ретельну діагностику і виявити причини захворювання. Тільки після цього складається докладний план лікування. Щоб уникнути пародонтологічних захворювань, я завжди раджу своїм пацієнтам дотримуватися гігієни порожнини рота і регулярно відвідувати стоматолога. Важливо пам'ятати, що здоров'я зубів починається з здорових ясен! » - каже Юлія Олександрівна.Відгуки про лікаря

Клієнт:Виктория

23.11.2020

Дуже вдячна, Науменко Юлії Олександрівні, за дружню та приємну атмосферу та професійну чистку, не просто ультразвуком та несмачною содою, а спеціальними інструментами, та чарівними порошочками, зуби стали гладенькі, запалення з ясен пройшли та ще в подарунок урок гігієни та спеціальна міжзубна щіточка.

Клієнт:Александра

14.11.2020

Добрый, внимательный, интеллегентный доктор!

Клієнт:Діана

07.11.2020

Довіряю свою посмішку цьому лікарю уже тривалий час, адже ніхто краще Юліії Олександрівни чистку мені ще не робив. Дуже чемна, привітна, вихована, відповідає чітко та зрозуміло на всі мої запитання. Кожного разу задоволена її роботою. Дякую!

Клієнт:Дмитро

29.10.2020

Был на чистке у Юлии Александровны, остался очень доволен результатом, внимательный и заботливый доктор, было совсем не больно. Сама процедура проводилась с использованием микроскопа, что приятно удивило, ведь это улучшает качество! Спасибо за проделанную работу

Клієнт:Алексей

28.10.2020

Огромное спасибо! Доктор Юлия Александровна, действительно специалист высокого уровня! Профессионально провела процедуру снятия зубных отложений и выявила еще несколько проблем с зубами о которых я и не подозревал, и мне об этом до этого никто не говорил, хотя регулярно делаю чистку зубов у стоматолога. Очень рекомендую этого специалиста, а также клинику Дент-Арт за отношение к пациентам, а также за уровень качества!