• вул. Єлизавети Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Перетятько Дмитро Сергійович

Про лікаря

Спеціалізація:Ортопед
Досвід роботи:11 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

В 2011 році закінчив Луганський державний медичний університет, в 2013 році на базі цього ж навчального закладу пройшов інтернатуру. З 2017 року навчається в Донецькому національному медичному університеті. Має сертифікат спеціаліста в області ортопедичної стоматології.

Цілеспрямований спеціаліст, майстер своєї справи, постійно прагне саморозвитку в професіональному та особистісному плані, з любов’ю підходить до виконання своєї роботи та завжди уважний до клієнтів.

Дмитро Сергійович є лікарем-ортопедом з 10-ти річним стажем, учасником безлічі курсів, лекцій, семінарів та майстер-класів. Проводить лікування у напрямку протезування (ортопедії) за допомогою різних видів коронок, мікропротезування зубів, протезування на імплантатах. Володіє знаннями з виготовлення знімних протезів по системі біофункціонального протезування, цифрових методів виготовлення повних знімних протезів, реабілітації беззубих щелеп шляхом протезування на 4-х імплантах (all on 4). Знає як швидко та якісно відновити зубний ряд за рахунок протезування.

Дмитро Сергійович в найкоротші терміни зуміє виправити всі недоліки зубного ряду, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта та залишити гарні враження від відмінного результату своєї роботи.Відгуки про лікаря