• вул. Єлизавети Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Петрікова Анна Олегівна

Про лікаря

Спеціалізація:Пародонтолог
Досвід роботи:7 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7
Освіта:

Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця в 2014 році. В 2016 році - інтернатуру на базі того ж університету. Здобула спеціалізацію з хірургічної стоматології на базі Української військово-медичної академії (м.Київ).

Анна Олегівна - лікар-пародонтолог, висококласний спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням, а також профілактикою захворювань пародонту. Досконало володіє усіма сучасними методиками проведення професійної гігієни ротової порожнини, працює з мікроскопом.

Анна Олегівна має 7-ми річний досвід роботи, а також безліч пройдених професійних курсів та навчальних програм. Лікар спеціалізується на основах ручного скейлінгу, відбілюванні зубів ZOOM, закритому кюретажі (пародонтальне чищення) та регенеративних методиках в консервативній пародонтології.

Головні якості лікаря - порядність та відповідальність. Анна Олегівна завжди якісно й професійно надасть кваліфіковану допомогу, щоб допомогти своїм пацієнтам в профілактиці та терапії захворювань пародонту.Відгуки про лікаря