• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні
Раченко Яна Сергіївна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:9 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2011 році.

Терпіння, педантизм, прагнення до досконалості, комплексний підхід до вирішення найскладніших завдань в галузі стоматології дозволяють досягати максимальних результатів. Вона досконало володіє всіма методиками терапевтичного лікування зубів. Створюючи своїм пацієнтам красиві і здорові посмішки, вона також застосовує сучасні методики відбілювання і проводить естетичні реставрації фронтальних і жувальних груп зубів за допомогою інноваційних матеріалів.

Яна Сергіївна має великий досвід роботи з оптичними приладами, використання яких допомагає поліпшити якість лікування кореневих каналів, підвищити надійність і довговічність результату і зберегти зуби навіть в найскладніших ситуаціях. І доктора радує, коли пацієнт, приходячи на прийом, вітає її променистою усмішкою.

Яна Сергіївна є активним учасником форумів, регулярно відвідує семінари та майстер-класи.

«Я намагаюся працювати організовано, тому що ціную час пацієнтів, які цінують кожну хвилину. При цьому я педантично стежу за дотриманням техніки лікування, що забезпечує його успіх, а також комфорт і гарний настрій моїх пацієнтів »- каже Яна Сергіївна.Відгуки про лікаря

Клієнт:Диана

18.12.2020

Лікувалась у Яни Сергіївни, неймовірно добрий чуткий та позитивний лікар! Розповіла все чітко та зрозуміло, рекомендую всім знайомим. Дуже сподобалось відношення лікаря до ассистента.

Клієнт:Сима

22.11.2020

Очень благодарна нежным и золотым ручкам Раченко Яны Сергеевны. Она не только абсолютно безболезненно сделала анестезию, которую я боялась больше всего, но и наконец-то, благодаря ей, я могу снова есть сладкое и не бояться адской боли в последствии. Жду с нетерпением, когда снова к ней прийду

Клієнт:Наталья

19.11.2020

Была на приеме у Яны Сергеевны.доктор очень акуратный,трепитный,нтересовалась все ли впорядкене больно ли мне Видно и чувствуеться,что Яна Сергеевна очень любит свою работы. Безумно понравилось то как мне поставили пломбочку.Обязательно буду рекомендовать родным и близким позитивного,а главное внимательного доктора.