Ракітенко Оксана Андріївна - Ортодонт DentArt

Ракітенко Оксана Андріївна

Про лікаря

Спеціалізація:Ортодонт
Досвід роботи:7 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

Закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О.Богомольця в 2015 році.

Пройшла інтернатуру в НМУ ім Богомольця. Отримала спеціалізацію «Ортодонтія» у Військово-Медичній Академії.

Оксана Андріївна вважає ортодонтію стоматологією майбутнього і щиро захоплена своєю справою. Її життєве кредо - постійне самовдосконалення в професії. Доктор впевнена, що для більш ретельного планування лікування необхідно використовувати всі можливості сучасної діагностики. Вона постійно удосконалює свої навички ортодонта, беручи участь в стоматологічних конгресах і конференціях міжнародного масштабу, неухильно стежить за останніми тенденціями в світі стоматології. Використання новітніх методик і широкий вибір різних видів брекет-систем дозволяє Оксані Андріївні вирішити проблему будь-якої складності і врахувати індивідуальні особливості кожного пацієнта. Таким чином, бездоганне володіння інноваційними технологіями діагностики та виправлення прикусу можна назвати візитною карткою Оксани Андріївни.

«Ортодонтичне лікування - досить тривалий процес, що вимагає терпіння і від пацієнта, і від доктора, тому довірчі відносини, співробітництво з пацієнтом на прийомі - запорука успішного лікування. Для мене дуже важливо, коли бачу радість пацієнта від нової красивої посмішки », - каже Оксана Андріївна.    Відгуки про лікаря

    Клієнт:Олександр

    18.11.2020

    Попал в клинику чисто случайно, порекомендовали знакомые. Уже год прохожу ортодонтическое лечение у Оксаны Андреевны, результат заметил с первых месяцев. Выбрал керамические брекеты, как и обещали, их не видно. Мне все нравится. Рекомендую!!!