• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
Сєдих Дмитро Володимирович

Про лікаря

Спеціалізація:Ортопед
Досвід роботи:10 років
Відділення:вул. Чавдар, 7
Освіта:

У 2009 році закінчив Донецький національний медичний університет імені М. Горького. Інтернатура з ортопедичної стоматології 2011 р.

Блискуча освіта і безпрецедентне володіння прогресивними технологіями ортопедичної стоматології стали визначальними факторами успіху його лікарської діяльності, стаж якої на даний момент налічує більше 10 років.

Експертний рівень в області гнатології, оклюзії, захворювань скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), патологій прикусу. Високий рівень мануальних навичок і володіння цифровими протоколами реабілітації.

Величезний досвід клінічної практики, системний спосіб мислення дозволяють Дмитру Володимировичу домагатися прекрасних результатів лікування, в тому числі і в особливо складних випадках - коли у багатьох фахівців опускаються руки. При цьому обов'язковою умовою для досягнення поставленої мети доктор вважає емоційний контакт і співпраця лікаря і пацієнта.

Дмитро Володимирович - той, хто безумовно довів високий рівень свого професіоналізму. За його тривалий період роботи він допоміг тисячам пацієнтам вирішити найрізноманітніші проблеми з зубами. Плюс до всього, доктор ніколи не зупиняється на досягнутому і регулярно підвищує свою кваліфікацію, щоб бути в курсі передових технологій.Відгуки про лікаря