• вул. Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні
Сєдих Дмитро Володимирович

Про лікаря

Спеціалізація:Ортопед
Досвід роботи:10 років
Відділення:вул. Чавдар, 7
Освіта:

У 2009 році закінчив Донецький національний медичний університет імені М. Горького. Інтернатура з ортопедичної стоматології 2011 р.

Блискуча освіта і безпрецедентне володіння прогресивними технологіями ортопедичної стоматології стали визначальними факторами успіху його лікарської діяльності, стаж якої на даний момент налічує більше 10 років.

Експертний рівень в області гнатології, оклюзії, захворювань скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), патологій прикусу. Високий рівень мануальних навичок і володіння цифровими протоколами реабілітації.

Величезний досвід клінічної практики, системний спосіб мислення дозволяють Дмитру Володимировичу домагатися прекрасних результатів лікування, в тому числі і в особливо складних випадках - коли у багатьох фахівців опускаються руки. При цьому обов'язковою умовою для досягнення поставленої мети доктор вважає емоційний контакт і співпраця лікаря і пацієнта.

Дмитро Володимирович - той, хто безумовно довів високий рівень свого професіоналізму. За його тривалий період роботи він допоміг тисячам пацієнтам вирішити найрізноманітніші проблеми з зубами. Плюс до всього, доктор ніколи не зупиняється на досягнутому і регулярно підвищує свою кваліфікацію, щоб бути в курсі передових технологій.Відгуки про лікаря

 • Юлія К.
  24.11.2020
  Дмитрий, большое спасибо за ваш профессионализм и внимательность. Очень рекомендую. Очень компетентный, внимательный, доступно объясняющий, лёгкий в общении. Хочется возвращаться, но после вашего лечения - все прекрасно!
 • Андрей
  16.11.2020
  Хочу поблагодарить Дмитрия за выполненную работу и качественный результат, Всем доволен, Рекомендую.
 • Юлія
  07.11.2020
  Дмитрий Владимирович супер профессионал! Сделал мне неотразимую улыбку, виниры, как новенькие, уже 3 года. С тех пор я постоянный клиент этой клиники, и всем ее рекомендую!!!
 • Екатерина
  15.10.2020
  Проходила лечение у Седых Дмитрия, отличный врач. Все доходчиво объяснил, в работе настоящий профессионал. Зафиксировал мне коронку, идеально подобрал цвет, не отличить от своего зуба. Осталась очень довольна.)