Тюхай Ян Дмитрович - Гнатолог, Ортопед DentArt

Тюхай Ян Дмитрович

Про лікаря

Спеціалізація:Гнатолог, Ортопед
Досвід роботи:10 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7
Освіта:

В 2012 році отримав вищу освіту в Білоруському державному медичному університеті. В 2018 році присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю “стоматологія”.

Лікар стоматолог-ортопед з 10-ти річним стажем, відвідав більше 40 семінарів за спеціальністю, є постійним слухачем навчальних форумів, конференцій та вебінарів в області стоматології. Професійно володіє роботою з внутрішньоротовим та лицьовим сканером, мікроскопом, цифровою лицьовою дугою, оптичним аксіографом/дентографом.

Спеціалізується на знімному та незнімному протезуванні на імплантатах, мікропротезуванні з використанням усіх видів безметалевої кераміки, корекції прикусу.

Ян Дмитрович завжди з особливою відповідальністю підходить до своєї діяльності лікаря стоматолога-ортопеда, вважає цю справу своїм хобі та прагне постійного вдосконалення професійних навичок, наслідуючи досвід ведучих компаній та спеціалістів по всьому світу. А творчий індивідуальний підхід до кожної клінічної ситуації та насолода від можливості займатись улюбленою справою завжди допомагають лікарю покращувати якість життя людей, даруючи їм здорову посмішку.    Відгуки про лікаря