• вул. Єлизавети Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Волонт Юлія Сергіївна

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:5 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

Закінчила Ростовський державний медичний університет в 2016 році. Успішно пройшла курси підвищення кваліфікації, зокрема практичні курси «Первинне ендо в мікроскоп» (м. Київ, 2021 р.), «Естетика і функція» та «Реставрація жувальної поверхні зуба. Оклюзійний компас» (м. Ростов-на-Дону, 2020 р.).

Юлія Сергіївна – стоматолог-терапевт, ендодонтист. Проводить первинний огляд пацієнтів, ставить діагноз. Займається лікуванням різноманітних стоматологічних захворювань – карієсу, пульпіту, періодонтиту. Проводить відбілювання зубів сучасними системами: Zoom та Beyond. Постійно підвищує професійний рівень та освоює нові методики своєї практики, навчаючись на різноманітних семінарах.

Пацієнти підкреслюють високий професіоналізм, уважне та доброзичливе відношення до них лікаря, який любить свою роботу та відповідально ставиться до того, що робить. Записавшись на прийом до Юлії Сергіївни ви отримаєте безболісне та швидке вирішення своєї проблеми, забезпечите здоров’я своєї ротової порожнини та обов’язково залишитесь задоволеними професіоналізмом лікаря.Відгуки про лікаря