Видалення зубів

Видалення зуба в сучасній стоматології вважається крайнім, радикальним заходом. До неї лікарі нашої клініки "Дент Арт" вдаються лише тоді, коли немає можливості його зберегти. У той же час сьогодні видалити зуб можна абсолютно без болю і з максимальним комфортом для вас. А значить, ви можете без найменшого страху записуватися на прийом до нашого хірурга-стоматолога в Києві.

До речі, естетичні та функціональні наслідки втрати зубів у нас також мають просте і ефективне рішення, адже ми готові запропонувати вам різні способи протезування та імплантації.

Чому варто вибрати послуги "Дент Арт":

 • у нас досвідчені хірурги;
 • ми пропонуємо різні варіанти знеболювання, включаючи можливість видалення зуба уві сні (максимально комфортне рішення проблеми для вас);
 • застосовуємо висококласне діагностичне обладнання;
 • при необхідності використовуємо дентальний мікроскоп.
Вартість послуг
 • Видалення зуба 1 рівень1750 грн
 • Видалення зуба 2 рівень2250 грн
 • Видалення 8 зуба (зуб мудрості) 1 рівень2450 грн
 • Видалення 8 зуба (зуб мудрості) 2 рівень3300 грн
 • Видалення 8 зуба (зуба мудрості), 1 рівень, провідним хірургом-імплантологом Птичкіною Ю.О.4100 грн
 • Видалення 8 зуба (зуба мудрості), 2 рівень, провідним хірургом-імплантологом Птичкіною Ю.О.5500 грн

Коли потрібно видаляти зуби і зберегти їх не вдасться?

Основними показаннями до видалення зуба відноситься наступне:

 1. Запущений карієс, в результаті якого зуб розкришився і / або зруйнований так сильно, що не може бути опорою для коронки або інших реставрацій.
 2. Хронічні інфекційні ураження, в тому числі кісти зуба великих розмірів, які не усунути за допомогою зубозберігаючих операцій.
 3. Надмірна рухливість зуба в лунці. Виникає при пародонтиті.
 4. Проблемні зуби мудрості, в тому числі неповністю прорізані, що залишилися під капюшоном, що руйнують сусідні "сімки". У подібних ситуаціях часто кращим рішенням буде видалити "вісімки".
 5. Неправильне положення зуба, що викликає порушення прикусу, і / або інші показання ортодонта перед використанням брекет-систем для вирівнювання зубного ряду.
 6. Тріщина в зубному корені. Найчастіше така проблема також є показанням для радикальних заходів.

Які бувають види видалення зуба?

Умовно процедуру класифікують на:

 • просту. До такого виду відносяться ситуації, коли коронка зуба непогано збереглася, лікарю не складно зафіксувати її інструментом, є нормальний доступ до зуба. Подібну процедуру зазвичай доводиться робити при пародонтиті або ж перед ортодонтичним лікуванням;
 • складну. В цьому випадку доступ до зуба ускладнений, він сильно розкришився або зруйнувався, прорізався не повністю, зміщений і т.д. Найчастіше складно видаляти доводиться зуби мудрості. Перед процедурою важливу роль відіграють додаткові діагностичні дослідження і грамотне планування. Це потрібно для того, щоб спеціалісти могли мінімізувати ризик розвитку запальних процесів.

Як видалити зуби без страху і болю?

Наша клініка пропонує можливість безболісного видалення зубів, причому незалежно від рівня складності хірургічного втручання. Для цього застосовуються різні способи анестезії, починаючи від надійної місцевої, що традиційно використовується в терапевтичній стоматології, і закінчуючи спеціальними препаратами для хірургії уві сні (Пропофол).

Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся крові або ж вам належить видалення декількох зубів відразу, не хвилюйтесь, ми підберемо для вас оптимальний варіант знеболювання.

Основні етапи видалення зуба

 1. Діагностика. Після огляду ми робимо комп'ютерну томографію, що дозволяє оцінити стан зуба і скласти план процедури.
 2. Знеболювання.
 3. Власне процес видалення. У простому випадку на зуб накладається інструмент і проводиться вилучення з лунки. У складних ситуаціях лікар робить розріз слизової оболонки, щоб забезпечити нормальний доступ до кореня і виконує процедуру видалення.
 4. Антисептична обробка і накладання швів (якщо потрібно).
 5. Інформування по догляду. Наш лікар розповість, як доглядати за ротовою порожниною, які методи знеболювання використовувати вдома і т.д.

Записуйтесь на прийом в нашу клініку в Києві онлайн або за телефонами!

Спеціалісти

Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист

Поширені запитання

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Видалення зубів | Мережа стоматологічних клінік Dent Art | Ціна в Києві ☛ Видалення зубів будь-якої складності в Києві ☛ Видалення ретинованого зуба мудрості ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  1300 1700 UAH