Обладнання

Використання томографа дозволяє суттєво скоротити час пошуку проблеми, прискорює процес вибору вірних дій, допомагає детально підготуватися до хірургічного втручання, ортодонтії, імплантації, протезування.

Процедура не потребує спеціальної підготовки, абсолютно безпечна. Рівень опромінення можна порівняти з одним перельотом літаком протягом 6 годин. КТ дозволяє побачити те, що не можна виявити під час візуального огляду.

Дентальний мікроскоп сьогодні є важливою частиною стоматологічного лікування. Він дозволяє роздивитися все в найдрібніших деталях та забезпечити точне та максимально дбайливе лікування з мінімальним втручанням.

В результаті і ефективність, і швидкість досягнення позитивних результатів багаторазово збільшуються!

Основні переваги цифрових відбитків (сканування), у порівнянні з використанням силікону, це точність деталей, швидкість роботи та ваш комфорт.

Найкращий спосіб досягти точних і постійних результатів – використовувати цифрові технології. За допомогою цифрових зліпків лікар може одразу ж переглянути знімок та одразу відправити до лабораторії, де будуть швидко та точно виготовлені зубні протези, коронки, мости та інші вироби.

Апарат для цифрової діагностики оклюзії, запис та відображення оклюзійних точок за допомогою подання тиску в точках контакту або розподілу жувальної сили.

Відбілююча лампа має холодне світлодіодне джерело світла, що забезпечує максимальний комфорт і безболісність під час процедури - при холодному відбілюванні тканини зуба не піддаються нагріванню, а емаль зуба повністю зберігає свою цілісність.