Вініри

Вініри - це тонкі керамічні накладки, які кріпляться на зуби, коригуючи їх зовнішній вигляд. Вони вважаються найефективнішим і швидким варіантом відновлення естетики, створення бездоганної "голлівудської" посмішки.

Якщо ви плануєте поставити вініри в Києві, скористайтеся послугами нашої клініки "Дент Арт". У нас працюють найкращі фахівці естетичної стоматології країни, які зроблять все необхідне, щоб зуби з вінірами за формою, кольором і ступенем прозорості були ідентичні натуральним. Вас чекає щадна підготовка зубів з мінімальним попередніми препаруванням (обточуванням). А ще ми пропонуємо можливість зробити люмініри (надтонкі накладки).

Для запису на прийом і предметної консультації з ортопедами, скористайтеся онлайн-формою або зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами.

Вартість послуг
 • Первинний прийом ортопеда450 грн
 • Коронка металокерамічна тимчасова "Гармонія"4800 грн
 • Коронка металокерамічна "Калібра", "GUR", "Цифра"5600 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна E-max Cad "Калібра", "GUR", "Цифра"8500 грн
 • Цементування безметалової коронки, вініра500 грн

Чому варто зробити вініри на зуби в "Дент Арт"?

Ми ставимо вініри як на верхні, так і на нижні зуби, гарантуємо їх природний колір, мікрорельєф і форму. Ви отримуєте бездоганну посмішку на багато років. На підтвердження цього виступають наступні переваги нашої клініки в Києві:

 1. У нас працює команда професіоналів високого класу, в тому числі кваліфіковані стоматологи-ортопеди з великим досвідом в сфері естетичної стоматології.
 2. Використовуємо висококласне обладнання. Для діагностики виконуємо комп'ютерну томографію, що дозволяє спланувати реставрацію і / або необхідне лікування зубів. Застосовуємо дентальні мікроскопи для роботи зі збільшенням, латексну ізоляцію (кофердам). Все це дозволяє поставити вініри з мінімальним препаруванням зубів.
 3. Використовуємо довговічні, перевірені часом матеріали для виготовлення вінірів. Як наслідок, ви отримуєте природну білосніжну посмішку, а керамічні накладки на зубах служать більше 15 років. Нерідко загальний термін служби досягає 20-25 років.
 4. Гарантуємо комплексний результат. Установка вінірів на зуби - це не тільки естетика, але і омолоджуюча стоматологія, надійний захист для ослабленого зубного ряду. З вінірами ви молодієте на 7-10 років, а ваші зуби стають міцними і здоровими.

Коли рекомендовані вініри на зуби?

Замислитись про встановлення вінірів варто в таких ситуаціях:

 • є різні дефекти зубів. Так, вініри ефективно вирішують проблему флюорозу, потемніння пломб, зміни кольору зуба, в якому запломбовані канали, і / або тетрациклінових зубів і т.д .;
 • відзначається підвищена стертість. Якщо укоротилася коронкова частина зуба, то естетика посмішки погіршується, а чудовим виходом із ситуації стануть тонкі накладки;
 • при травмах і сколах зубів;
 • порушена форма зубів через різні фактори, на зразок віку, шкідливих звичок і т.д. Установка вінірів поверне втрачену красу;
 • відбілювання не дає бажаних результатів;
 • є діастеми і треми, тобто небажані міжзубні проміжки, які особливо помітні на верхніх зубах. А альтернативою накладок в подібному випадку виступає носіння брекет-систем;
 • потрібно усунути дрібні нерівності зубного ряду. Вініри використовують, коли є незначні дефекти, наприклад невеликий поворот або нахил зуба, а ось коли прикус серйозно порушений, то необхідно спеціалізоване ортодонтичне лікування.

Установка вінірів на нижні і верхні зуби в будь-яких з описаних ситуацій допоможе вам повернути впевненість у собі, позбутися від психологічного дискомфорту, частіше посміхатися і не бояться показувати посмішку оточуючим.

Також слід враховувати, що є кілька протипоказань для установки вінірів. Їх не роблять дітям, тобто не ставлять на молочні зуби і до періоду формування прикусу. Як мінімум, перенести установку слід тим, хто займається контактними видами спорту (включаючи різні єдиноборства) або має бруксизм (нічний скрегіт зубами).

Які бувають вініри: розберемося з їх видами

Вініри на зуби поділяють на непрямі (ортопедичні) і прямі (терапевтичні). Основні відмінності пов'язані як з матеріалами їх виготовлення, так і з процедурою установки.

Щоб зробити непрямі вініри, буде потрібно кілька відвідувань нашої клініки в Києві. Спочатку виконується препарування (підготовка зубів), потім робляться зліпки, стоматолог-ортопед затверджує форму зуба і лише після цього фіксує накладку.

Ортопедичні вініри на зуби виконуються в лабораторних умовах з міцних керамічних матеріалів. Вони структурно максимально близькі до натуральної емалі. І їх зовні не відрізнити від ваших зубів. Ще однією перевагою таких накладок є висока довговічність, тобто ви отримуєте не тимчасову, а довговічну естетику (аж до 20+ років). Коштують керамічні ортопедичні вініри на зуби дорожче, ніж терапевтичні (прямі).

Прямі вініри ще називають компоніри, оскільки вони зроблені з композитних матеріалів - тих же, що сьогодні застосовуються для виготовлення пломб. Поставити їх можна за один візит стоматолога. Спочатку стоматолог-терапевт виконує обточування зуба на необхідну товщину (зазвичай до 0.7 мм), а потім вінір формується прямо на ваших зубах. Завершується процедура шліфуванням і поліруванням зуба.

Коштують композитні вініри дешевше керамічних. Пов'язано це і з різницею в ціні самих матеріалів, і з відсутністю необхідності в послугах зубного техніка. З точки зору кольору, міцності і надійності терапевтичні вініри на зуби поступаються ортопедичним. Вони є тимчасовим рішенням естетичних проблем і служать зазвичай до 5 років.

А ще є ультратонкі вініри і люмініри. Що це?

Керамічні вініри також поділяються на кілька видів. Так, виділяють ультраніри, тобто ще більш тонкі накладки на зуби. Для них потрібне мінімальне препарування. При бажанні такі вініри можна поставити і на повністю здорові зуби, щоб поліпшити їх естетику.

Ще більш тонким різновидом (товщина до 0.2-0.3 мм) є люмініри. Це накладки з запатентованої кераміки, яку виготовляє тільки американська компанія Cerinate. Так, оригінальні люмініри - це дуже тонкі вініри на зуби, які замовляються безпосередньо у офіційного виробника. Але в сучасній стоматології термін "люмініри" став загальним ім'ям, як марка Xerox. Тому нерідко точно також називають і ультратонкі вініри, створені без матеріалів від Cerinate.

Які вініри на зуби вибрати і що пропонують спеціалісти "Дент Арт"?

Ультратонкі вініри (ультраніри) і люмініри вважаються більш престижним варіантом естетичної ортопедії, до якої вдаються зірки шоу-бізнесу та інші знаменитості. Але коштують такі накладки на зуби істотно дорожче, до того ж вони, як правило, трохи менш надійні і поступаються за терміном служби. А єдиним незаперечним плюсом таких тонких вінірів є мінімальне обточування або його повна відсутність. Якщо це не найкритичніший момент для вас, то розумним рішенням буде зробити вибір на користь звичайних вінірів на зуби.

На практиці ключовим фактором виступає навіть не вид (товщина) накладки на зуби, а те, наскільки якісно зможуть поставити вініри спеціалісти. Ми гарантуємо вам дотримання таких критеріїв якості роботи в Києві:

 • прозорий край, як у справжніх верхніх і нижніх зубів;
 • мікрорельєф на поверхні вініра, який ми створюємо при роботі під мікроскопом;
 • природний, неоднорідний колір накладки: в центрі зуби завжди яскравіші, а ближче до ясен - трохи темніші;
 • натуральна форма;
 • здорові ясна поруч з вініром. Так як керамічна накладка по суті є мікропротезом, що закриває зуб, її потрібно правильно зафіксувати, тим самим захистивши ясна від запалень.

Дізнайтеся всі деталі, що цікавлять вас прямо зараз!

Стоматологи-ортопеди

Андрієнко Дмитро Сергійович
Андрієнко Дмитро Сергійович
Гнатолог, Ортопед
Петрик Павло Володимирович
Петрик Павло Володимирович
Гнатолог, Ортопед
Тюрменко Віктор Іванович
Тюрменко Віктор Іванович
Ортопед
Тюхай Ян Дмитрович
Тюхай Ян Дмитрович
Гнатолог, Ортопед
Хоруженко Сергій Сергійович
Хоруженко Сергій Сергійович
Ортопед

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Вініри на зуби | Мережа стоматологічних клінік Dent Art | Київ ☛ Що таке вініри ☛ Скільки коштують вініри ☛ Особливості підготовки і установки ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  6000 12000 UAH