Петрик Павло Володимирович - Гнатолог, Ортопед DentArt

Петрик Павло Володимирович

Про лікаря

Спеціалізація:Гнатолог, Ортопед
Досвід роботи:11 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9
Освіта:

У 2010 році закінчив Міжнародну академію екології та медицини. У 2012 році - отримав спеціалізацію по стоматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Павло Володимирович спеціалізується в області ортопедичної стоматології. Доктор проводить протезування на імплантатах, металокерамічне протезування, протезування безметалловою керамікою, часткове і повне знімне протезування, корекцію прикусу, ортопедичне лікування захворювань верхньо-і нижньощелепного суглоба. Працює з артикулятором. Він завжди максимально націлений на оптимальний результат комплексної реабілітації з урахуванням клінічної ситуації і побажань пацієнта, неухильно слідує ретельно розробленому комплексному плану. Стажування за кордоном і обмін досвідом з іноземними колегами - невід'ємна частина життя доктора. Він регулярно стежить за появою нових розробок і освоює прогресивні методи ортопедичної стоматології.

«Коли я відновлюю пацієнтові природну форму і колір зубів і бачу, як він стає веселішим, добрішим, гарнішим, я щиро цьому радію: ось ще одна людина, якій ти допоміг набути впевненості в собі. А раптом це принесе йому удачу або щастя! » - каже Павло Володимирович.

Додаткова освіта    Відгуки про лікаря

    Клієнт:Влада

    14.11.2020

    Хочу поблагодарить Павла Владимировича за новую себя! Жалею только о том, что не решалась на создание новой улыбки ранее. Долго выбирала доктора, читала массу отзывов... Но, как говорится, лучше один раз увидеть. Доктор подкупил тем, что не обещал «золотых гор», все честно и по делу, пояснил все возможные «но». Подготовка была достаточно длительной, основательной и профессиональной, а результат превзошёл все мои ожидания! Спасибо!