• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
Петрик Павло Володимирович

Про лікаря

Спеціалізація:Ортопед
Досвід роботи:10 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9
Освіта:

У 2010 році закінчив Міжнародну академію екології та медицини. У 2012 році - отримав спеціалізацію по стоматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Павло Володимирович спеціалізується в області ортопедичної стоматології. Доктор проводить протезування на імплантатах, металокерамічне протезування, протезування безметалловою керамікою, часткове і повне знімне протезування, корекцію прикусу, ортопедичне лікування захворювань верхньо-і нижньощелепного суглоба. Працює з артикулятором. Він завжди максимально націлений на оптимальний результат комплексної реабілітації з урахуванням клінічної ситуації і побажань пацієнта, неухильно слідує ретельно розробленому комплексному плану. Стажування за кордоном і обмін досвідом з іноземними колегами - невід'ємна частина життя доктора. Він регулярно стежить за появою нових розробок і освоює прогресивні методи ортопедичної стоматології.

«Коли я відновлюю пацієнтові природну форму і колір зубів і бачу, як він стає веселішим, добрішим, гарнішим, я щиро цьому радію: ось ще одна людина, якій ти допоміг набути впевненості в собі. А раптом це принесе йому удачу або щастя! » - каже Павло Володимирович.Відгуки про лікаря