Люмініри

 • Високі захисні властивості
 • Установка без обточування зубної емалі
 • Довговічність та надійність

Люмініри - це надтонкі (до 0.2-0.3 мм) керамічні накладки на зуби, які є запатентованою розробкою американської компанії Cerinate. Головною їх відмінністю від установки звичайних вінірів є мінімальна попередня підготовка (препарування), а то й повна її відсутність. За своєю надійністю і міцністю вироби Cerinate не поступаються більш товстим накладкам, але, правда, і коштують значно дорожче.

Якщо вас цікавить установка люмінірів, скористайтеся послугами нашої клініки "Дент Арт". У нас працюють найкращі спеціалісти в галузі естетичної стоматології, застосовується висококласне обладнання для діагностики та лікування. З нашою допомогою ви отримаєте прекрасну, максимально природну посмішку, адже за формою, мікрорельєфом і кольором найтонші накладки не відрізниш від природніх зубів.

Вартість послуг
 • Первинний прийом ортопеда450 грн
 • Люмінір13000 грн

Переваги люмінірів перед вінірами

 1. Ставляться взагалі без обточування зубної емалі або мінімальної підготовки. Це ключовий плюс перед вінірами, які товщі, а отже вимагають попереднього сточування зуба перед установкою. У випадку з люмінірами фіксація можлива прямо на емаль.
 2. Безболісність і комфортність. Оскільки попередня підготовка мінімальна, то і в ході процедури установки немає ні болю, ні якогось іншого дискомфорту.
 3. Є можливість зняття і заміни керамічних пластин.

Крім того люмініри не поступаються вінірам за такими параметрами, як:

 • високі захисні властивості. Накладки прилягають до зубів і оберігають їх від пошкоджень. Ризик потрапляння мікроорганізмів під тонку керамічну пластину і запалень зводяться до нуля;
 • природний зовнішній вигляд. Як і вимагає сучасна естетична стоматологія, накладки не відрізняються за формою, ступенем прозорості, кольором та іншими візуальним параметрами від натуральних зубів;
 • довговічність і надійність. Термін служби надтонких керамічних накладок можна порівняти з вінірами і може досягати 20+ років. З точки зору гігієни порожнини рота ніяких складнощів також не виникає.

Коли рекомендована установка люмінірів?

Спеціалісти естетичної стоматології нашої клініки "Дент Арт" рекомендують зробити надтонкі керамічні накладки в таких ситуаціях:

 • є діастеми або треми (неестетичні проміжки між передніми зубами);
 • отримана травма зубів: є пошкодження, тріщини або відколи;
 • зубний ряд схильний до активного стирання;
 • потрібна корекція форми передніх зубів;
 • є проблема тетрациклінових зубів або ж інших змін кольору зубної емалі (припустимо, емалевий шар потемнів через вплив тих чи інших харчових барвників, куріння).

Ще ультратонкі вініри можуть стати чудовою альтернативою ортодонтичному лікуванню з носінням брекет-систем, кап або пластинок в ситуаціях, коли є незначне порушення прикусу.

Не ставлять такі накладки дітям (до формування прикусу), а також при наявності надчутливої і тонкої емалі. До відносних (тимчасових) протипоказань відноситься бруксизм (нічний скрегіт) і захворювання ротової порожнини, включаючи карієс, пульпіт і т.д. Спочатку вам потрібно зайнятися їх лікуванням.

Як відбувається установка люмінірів?

Спеціалісти "Дент Арт" виконують процедуру естетичної реставрації із застосуванням надтонких керамічних накладок в два основних етапи:

 1. Наш стоматолог-ортопед здійснює комп'ютерне моделювання та зліпки щелепи. Цей етап потрібен для того, щоб зубні техніки створили моделі, які потім направляються в компанію Cerinate для виробництва люмінірів.
 2. Другий етап стартує з примірки отриманих керамічних пластин. Далі лікарі-ортопеди нашої стоматології наклеюють накладки на емалевий шар за допомогою спеціального клею. Якщо в ході примірок виявлені дефекти або невідповідності, то вироби відправляються на доопрацювання.

Як правило, на виготовлення і доставку запатентованих пластин в нашу клініку потрібно близько місяця: саме стільки часу проходить між першим і другим етапом. На цей період наші лікарі виготовлять для вас тимчасові конструкції, з якими ви зможете походити і звикнути до нової посмішки.

Яка потрібна гігієна порожнини рота і догляд за люмінірами?

Ніяких складних процедур по догляду за керамічними накладками не потрібно. Основні рекомендації зводяться до наступного:

 • належна гігієна порожнини рота, куди входять чистка зубів, застосування зубної нитки і т.д .;
 • відмова від шкідливих звичок (це стосується і акуратності при поїданні насіння: їх лушпиння варто видаляти руками);
 • регулярне відвідування наших спеціалістів (для контролю стану порожнини рота і люмінірів, виконання професійної гігієни).

Записуйтеся на прийом в "Дент Арт" прямо зараз!

Стоматологи-ортопеди

Андрієнко Дмитро Сергійович
Андрієнко Дмитро Сергійович
Гнатолог, Ортопед
Петрик Павло Володимирович
Петрик Павло Володимирович
Гнатолог, Ортопед
Тюрменко Віктор Іванович
Тюрменко Віктор Іванович
Ортопед
Хоруженко Сергій Сергійович
Хоруженко Сергій Сергійович
Ортопед
Люмініри на зуби | Мережа стоматологічних клінік Dent Art | Київ ☛ Люмініри (керамічні накладки на зуби) ☛ Голівудська посмішка ☛ Кращі стоматологи-ортопеди ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
16000 16000 UAH