• вул. Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Люмініри

 • Високі захисні властивості
 • Установка без обточування зубної емалі
 • Довговічність та надійність

Люмініри - це надтонкі (до 0.2-0.3 мм) керамічні накладки на зуби, які є запатентованою розробкою американської компанії Cerinate. Головною їх відмінністю від установки звичайних вінірів є мінімальна попередня підготовка (препарування), а то й повна її відсутність. За своєю надійністю і міцністю вироби Cerinate не поступаються більш товстим накладкам, але, правда, і коштують значно дорожче.

Якщо вас цікавить установка люмінірів, скористайтеся послугами нашої клініки "Дент Арт". У нас працюють найкращі спеціалісти в галузі естетичної стоматології, застосовується висококласне обладнання для діагностики та лікування. З нашою допомогою ви отримаєте прекрасну, максимально природну посмішку, адже за формою, мікрорельєфом і кольором найтонші накладки не відрізниш від природніх зубів.

Переваги люмінірів перед вінірами

 1. Ставляться взагалі без обточування зубної емалі або мінімальної підготовки. Це ключовий плюс перед вінірами, які товщі, а отже вимагають попереднього сточування зуба перед установкою. У випадку з люмінірами фіксація можлива прямо на емаль.
 2. Безболісність і комфортність. Оскільки попередня підготовка мінімальна, то і в ході процедури установки немає ні болю, ні якогось іншого дискомфорту.
 3. Є можливість зняття і заміни керамічних пластин.

Крім того люмініри не поступаються вінірам за такими параметрами, як:

 • високі захисні властивості. Накладки прилягають до зубів і оберігають їх від пошкоджень. Ризик потрапляння мікроорганізмів під тонку керамічну пластину і запалень зводяться до нуля;
 • природний зовнішній вигляд. Як і вимагає сучасна естетична стоматологія, накладки не відрізняються за формою, ступенем прозорості, кольором та іншими візуальним параметрами від натуральних зубів;
 • довговічність і надійність. Термін служби надтонких керамічних накладок можна порівняти з вінірами і може досягати 20+ років. З точки зору гігієни порожнини рота ніяких складнощів також не виникає.

Коли рекомендована установка люмінірів?

Спеціалісти естетичної стоматології нашої клініки "Дент Арт" рекомендують зробити надтонкі керамічні накладки в таких ситуаціях:

 • є діастеми або треми (неестетичні проміжки між передніми зубами);
 • отримана травма зубів: є пошкодження, тріщини або відколи;
 • зубний ряд схильний до активного стирання;
 • потрібна корекція форми передніх зубів;
 • є проблема тетрациклінових зубів або ж інших змін кольору зубної емалі (припустимо, емалевий шар потемнів через вплив тих чи інших харчових барвників, куріння).

Ще ультратонкі вініри можуть стати чудовою альтернативою ортодонтичному лікуванню з носінням брекет-систем, кап або пластинок в ситуаціях, коли є незначне порушення прикусу.

Не ставлять такі накладки дітям (до формування прикусу), а також при наявності надчутливої і тонкої емалі. До відносних (тимчасових) протипоказань відноситься бруксизм (нічний скрегіт) і захворювання ротової порожнини, включаючи карієс, пульпіт і т.д. Спочатку вам потрібно зайнятися їх лікуванням.

Як відбувається установка люмінірів?

Спеціалісти "Дент Арт" виконують процедуру естетичної реставрації із застосуванням надтонких керамічних накладок в два основних етапи:

 1. Наш стоматолог-ортопед здійснює комп'ютерне моделювання та зліпки щелепи. Цей етап потрібен для того, щоб зубні техніки створили моделі, які потім направляються в компанію Cerinate для виробництва люмінірів.
 2. Другий етап стартує з примірки отриманих керамічних пластин. Далі лікарі-ортопеди нашої стоматології наклеюють накладки на емалевий шар за допомогою спеціального клею. Якщо в ході примірок виявлені дефекти або невідповідності, то вироби відправляються на доопрацювання.

Як правило, на виготовлення і доставку запатентованих пластин в нашу клініку потрібно близько місяця: саме стільки часу проходить між першим і другим етапом. На цей період наші лікарі виготовлять для вас тимчасові конструкції, з якими ви зможете походити і звикнути до нової посмішки.

Яка потрібна гігієна порожнини рота і догляд за люмінірами?

Ніяких складних процедур по догляду за керамічними накладками не потрібно. Основні рекомендації зводяться до наступного:

 • належна гігієна порожнини рота, куди входять чистка зубів, застосування зубної нитки і т.д .;
 • відмова від шкідливих звичок (це стосується і акуратності при поїданні насіння: їх лушпиння варто видаляти руками);
 • регулярне відвідування наших спеціалістів (для контролю стану порожнини рота і люмінірів, виконання професійної гігієни).

Записуйтеся на прийом в "Дент Арт" прямо зараз!

Спеціалісти

Андрієнко Дмитро Сергійович
Андрієнко Дмитро Сергійович
Ортопед
Петрик Павло Володимирович
Петрик Павло Володимирович
Ортопед
Тюрменко Віктор Іванович
Тюрменко Віктор Іванович
Ортопед
Вартість послуг
 • Люмінір16000 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Люмініри на зуби | Стоматологічна клініка Dent Art | Київ
  16000 16000 UAH