• вул. Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
 • Одеса, вул. Космонавтів, 5

Металокерамічні коронки

Коронкою є ортопедична конструкція, яка покриває коронкову частину зуба. Її використовують, щоб відновити і захистити частково зруйнований зуб або ж надійно зафіксувати мостоподібний протез. Найбільш прогресивними вважаються коронки з цирконію або цільної кераміки. Але конструкції з металу з керамічним покриттям також залишаються популярними. Адже саме металокерамічні коронки є найдоступнішими за ціною.

Якщо вас цікавить реставрація зубів, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо нашим пацієнтам не тільки найпрогресивніші керамічні конструкції, але й доступні коронки з металокераміки. Досвідчені ортопеди + наша співпраця з кращими зубо технічними лабораторіями України гарантують вам не тільки доступне, але і високоякісне протезування.

Коли рекомендовані металокерамічні коронки?

Коронки з металу та кераміки - це не тільки низькі ціни. Металокераміка має чимало додаткових переваг, тому її використання виправдане у багатьох ситуаціях, в тому числі:

 1. При відновленні жувальних зубів. Загальна надійність і міцність матеріалу оптимальна, щоб коронка впоралася з усіма навантаженнями, що виникають при пережовуванні їжі. А ось для відновлення передніх зубів (зони посмішки) варто вибирати альтернативні рішення, в тому числі цільнокерамічні або цирконієві коронки, які ефективно маскують будь-які дефекти, а також є найбільш естетичними.
 2. Для захисту зуба після лікування каналів. Після лікування пульпіту і / або запущеного карієсу ослаблений зуб рекомендується додатково захистити від передчасного руйнування. Оптимальним рішенням у цьому випадку може стати коронка з металокераміки.
 3. При установці мостоподібної конструкції. Металокерамічні коронки ставлять на попередньо обточені зуби, коли вони виступають опорою для зубного моста.
 4. У разі протезування на імплантаті. Якщо власного зуба немає, то для відновлення цілісності зубного ряду здійснюється вживлення штучного кореня. А після цього на імплантат фіксується коронка.

Яка довговічність металокерамічних коронок?

Середній термін служби таких реставрацій становить 10 років. Стоматологи-ортопеди "Дент Арт" роблять все, що від них залежить, щоб забезпечити максимальну довговічність коронки, в тому числі:

 • виконують комплексну підготовку, а саме призначають необхідну діагностику, що дозволяє виключити приховані запалення та інші стоматологічні проблеми, виконують необхідне лікування перед установкою коронок;
 • співпрацюють з перевіреними зубо технічними лабораторіями, які виготовляють коронки;
 • дотримуються сучасних протоколів фіксації;
 • дають гарантію на виконану роботу.

Але в будь-якому випадку термін служби коронки є відносним, оскільки багато що залежить від того, як стежить за зубами і ротовою порожниною сам пацієнт. Так, на довговічність коронки прямо впливають такі індивідуальні чинники:

 • регулярність і якість гігієнічних процедур в домашніх умовах (чистка, використання зубної нитки і т.д.);
 • дотримання рекомендацій щодо профілактичних візитів і професійної гігієни;
 • щадне відношення до коронок (неакуратність може стати причиною відколів або пошкоджень);
 • прикус. При деяких патологіях прикусу термін служби коронок може зменшуватися.

Якщо з цими аспектами проблем немає, то металокерамічні коронки можуть прослужити навіть більше 10 років. Але в будь-якому випадку пам'ятайте, що найбільш довговічними вважаються конструкції з цільної кераміки. Їх термін служби досягає 15-20 років.

Як виконується установка коронок з металокераміки?

У клініці "Дент Арт" в Києві лікарі дотримуються сучасних ортопедичних протоколів, тому процедура протезування включає в себе такі обов'язкові етапи:

 1. Діагностика перед установкою коронки. Рекомендується використання комп'ютерної томографії, що дозволяє отримати тривимірні знімки і точнішу картину стану зубів.
 2. Препарування або обточування зуба під коронку. Це вкрай відповідальна процедура, до якої необхідний дбайливий і акуратний підхід. Основне завдання наших спеціалістів - видалити мінімальну кількість здорової тканини, в тому числі ураженої карієсом, але не прибрати нічого зайвого. В процесі препарування формується круговий уступ, який служить ложем для коронки. Таким чином коронка і підготовлений зуб після препаровки з'єднуються як "ключ в замку".
 3. Зняття зліпків з подальшим замовленням виготовлення металокерамічного протеза в зуботехнічній лабораторії. На цей період на зуб встановлюється тимчасова коронка. З нею пацієнт ходить близько двох тижнів.
 4. Примірка. Також вкрай відповідальний етап, яким не можна нехтувати. Ортопед перевіряє крайове прилягання конструкції до зуба, контактні пункти, жувальну функцію. Висоту, колір і форму коронки спеціалист оцінює разом з пацієнтом. Якщо лікаря або вас щось не влаштовує, то конструкція відправляється на доопрацювання.
 5. Безпосередня фіксація коронки із забезпеченням якісного і щільного з'єднання з зубним уступом. В ході цього етапу необхідно забезпечити герметичність з'єднання і виключити ризики руйнування зуба під конструкцією.
 6. Консультація з приводу догляду, гігієни в домашніх умовах, рекомендованої періодичності профілактичних оглядів і т.д.

Дізнайтеся більше деталей про процедуру відновлення зубів в Києві у наших консультантів.

Спеціалісти

Андрієнко Дмитро Сергійович
Андрієнко Дмитро Сергійович
Ортопед
Петрик Павло Володимирович
Петрик Павло Володимирович
Ортопед
Сєдих Дмитро Володимирович
Сєдих Дмитро Володимирович
Ортопед
Тюрменко Віктор Іванович
Тюрменко Віктор Іванович
Ортопед
Вартість послуг
 • Коронка металокерамічна тимчасова "Гармонія"2800 грн
 • Коронка металокерамічна "Калібра", "Seven Lab"4950 грн
 • Коронка металокерамічна на імпланти цементна фіксація "Калібра", "Seven Lab"5200 грн
 • Коронка металокерамічна на імпланти гвинтова фіксація "Калібра", "Seven Lab"5700 грн
 • Консультація ортопеда0.0 грн
 • Огляд ортопеда0.0 грн
 • Консультація ортопеда + Комп'ютерна томографія верхньої і нижньої щелеп + Складання плану лікування0.0 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Металокерамічні коронки | Клініка Dent Art | Ціна Київ
  2800 5700 UAH