Лікування карієсу

 • Лікування під мікроскопом
 • Використання інноваційної методики Icon
 • Сучасний пломбувальний матеріал

Карієс - одне з найпоширеніших і досить підступних стоматологічних захворювань. Воно викликає руйнування зубної емалі, а потім і дентину, що часто в побуті називають не інакше як "дірка в зубі". Без належного лікування відбувається активний розвиток каріозного процесу. Карієс призводить до запалення, виникають ризики втрати зуба. Щоб подібного не сталося, звертайтеся до лікаря нашої клініки "Дент Арт" в Києві при перших проявах цього захворювання - тьмянішанні зубної емалі.

Наші лікарі здійснюють лікування карієсу за світовими стандартами, в тому числі під мікроскопом і з використанням латексної ізоляції (кофердаму). Великий досвід наших фахівців і сучасне обладнання, дозволяє зробити все безболісно, швидко і точно, видаливши лише пошкоджені тканини і зберігши здорові. Записуйтеся на прийом через сайт або за телефонами.

Переваги лікування карієсу в клініці "Дент Арт"

До основних причин вибрати наші послуги відноситься наступне:

 1. Лікуємо з використанням латексної ізоляції зуба (кофердаму). В результаті при пломбуванні на зуб не попадає слина, а значить поставлена пломба прослужить набагато довше.
 2. Виконуємо лікування зубів під мікроскопом. Збільшення дозволяє лікарю виконувати ювелірні дії, видаляти тільки тканини, уражені карієсом, зробити максимально красиву пломбу, яка буде з зубом одним цілим.
 3. Лікуємо карієс з використанням інноваційної методики Icon. Так, початковий етап каріозного процесу, коли на емалі тільки з'явилася пляма, ми можемо усунути без бормашини, яка так лякає багатьох пацієнтів.
 4. Використовуємо для лікування сучасний пломбувальний матеріал, який характеризується довговічністю і відмінними естетичними показниками. Якщо ж потрібне лікування глибокого карієсу, то лікарі нашої клініки можуть виконати мікропротезування, тобто замість пломби поставити вам спеціальну керамічну вкладку, що має форму пломби, а ось матеріал інший - більш міцний.

Через що розвивається карієс?

До основних причин виникнення карієсу відноситься наступне:

 • недостатньо якісна гігієна ротової порожнини;
 • шкідливі харчові звички з великою кількістю швидко засвоюваних вуглеводів і цукру;
 • надлишок стрептококів в мікрофлорі ротової порожнини, що призводить до виділення кислот;
 • носіння брекет-систем або протезів, які ускладнюють гігієну ротової порожнини;
 • аномалії формування емалі при прорізуванні зубів;
 • надмірна в'язкість або загальний дефіцит слини;
 • гормональні збої;
 • порушений обмін речовин;
 • у жінок розвиток карієсу нерідко пов'язаний з вагітністю і періодом грудного годування.

Як розвивається карієс, якщо не виконувати лікування?

Виділяють такі стадії розвитку карієсу:

 1. Легка або "стадія плями". Болю чи іншого дискомфорту таке каріозне ураження не викликає. Через це і лікування часто не розпочинається. Виявляється легкий карієс при огляді. Ми в "Дент Арт" в Києві лікуємо такий карієс методом Icon або ремотерапією, тобто без використання бормашини. Таке лікування можливо лише на початковому етапі каріозного процесу, а щоб його своєчасно виявити, вам потрібно відвідувати наших фахівців як мінімум раз на півроку.
 2. Пізня стадія (середній і глибокий карієс). Уражається дентин, утворюється порожнина. Якщо не почати лікування на цьому етапі, то починається запальний процес зубного нерва - пульпіт, часто супроводжується гострим болем. Але іноді і він протікає без відчутних болючих відчуттів. Якщо ви не відвідаєте нашу клініку на цьому етапі, то запалення буде прогресувати аж до загибелі зубного нерва, а це може призвести до втрати зуба.

Вкрай важливо не відкладати лікування карієсу. Самостійно захворювання не пройде. Чим раніше ви звернетеся до нас, тим швидше і дешевше обійдеться лікування. При глибокому карієсі мова часто йде вже про мікропротезуванння або імплантацію.

Лікування карієсу в невимушеній обстановці

Відвідування клініки "Дент Арт" - це перш за все гарантія комфорту, відсутність болю і неприємних відчуттів. Якщо ви відчуваєте хвилювання або страх перед походом до лікаря-стоматолога, то ми готові запропонувати не тільки сучасні методи знеболювання (місцеву анестезію), але і антистрес-лікування карієсу з седацією. Останній варіант підходить, наприклад, для боротьби з множинним карієсом, запущеним пульпітом і т.д.

Наші лікарі вміють викликати прихильність пацієнтів до себе перед лікуванням. Невимушену атмосферу і відчуття затишку вам забезпечать зручні анатомічні крісла, висококласне обладнання (мікроскопи і т.д.) та інше сучасне обладнання наших стоматологічних кабінетів.

Після лікування карієсу і пломбування наші фахівці дадуть вичерпні рекомендації, розкажуть, які відчуття є нормою, а що є приводом для повторного звернення до лікаря.

Наші лікарі

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Аллаязова Аліна Азатівна
Аллаязова Аліна Азатівна
Терапевт, Ендодонтист
Білько Роман Сергійович
Білько Роман Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Волонт Юлія Сергіївна
Волонт Юлія Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Хабрат (Шпак) Катерина Валеріївна
Хабрат (Шпак) Катерина Валеріївна
Терапевт, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист
Вартість послуг
 • Пломба поверхневий карієс: препарування зуба + ізоляція зуба системою «Кофердам» + полірування1250 грн
 • Пломба середній карієс: препарування зуба + ізоляція зуба системою «Кофердам» + полірування1650 грн
 • Пломба глибокий карієс: препарування зуба + ізоляція зуба системою «Кофердам» + полірування1950 грн
 • Первинний прийом терапевта450 грн

Поширені запитання

 • Що таке лікування середнього карієсу?

  Це лікування каріозної порожнини, яка знаходиться в середньому шарі дентину, за один візит методом препарування і постановкою фотополімерної пломби.

 • Скільки може боліти зуб після лікування глибокого карієсу?

  Після лікування глибокого карієсу, біль може тривати до декількох днів. Поступово він зменшується, а потім повністю проходить.

 • Лікування карієсу Icon що це?

  Це не лікування, а блокування процесу. Метод Icon показаний при білих плямах, флюорозі, початковому карієсі. Цією процедурою ми можемо запобігти подальшому розвитку карієсу, зберегти зуб цілим, не використовувати бори і анестезію.

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Лікування карієсу | Мережа стоматологічних клінік Dent Art | Київ ☛ Лікування карієсу на всіх стадіях без болю ☛ Лікування зубів під мікроскопом ☛ Запис за тел: 0 800 331 300 ☛ Чекаємо Вас з 8.00 до 21.00 ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  1050 1750 UAH