• вул. Єлизавети Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Білько Роман Сергійович

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:5 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9, Харківське шосе, 56
Освіта:

Закінчив Київський Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. В Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика отримав спеціальність стоматолога.

Роман Сергійович – фахівець в області терапевтичної стоматології. Надає всі види терапевтичної допомоги. Проводить профілактичний огляд. Діагностує стадію захворювання зубів та підбирає індивідуальне коректне лікування. Завжди бере до уваги існуючі світові стандарти, займається лікуванням таких захворювань як карієс, пульпіт, періодонтит, використовуючи в своїй практиці пломбувальні матеріали останнього покоління. Допомагає усунути уражені ділянки зуба швидко та якісно і запобігти подальшому розвитку хвороботворних процесів.

Вправність, чесність та відповідальність є відмінними рисами молодого лікаря. А ще за його плечима десятки конференцій та семінарів, адже він завжди бажає отримувати нові знання й вміння, щоб забезпечити своїм пацієнтам швидке та якісне вирішення наявних стоматологічних проблем.    Відгуки про лікаря

    Клієнт:Альона

    26.11.2021

    Лише одна думка про похід до стоматолога викликає напруження,але не до Романа Сергійовича!☝️Чудовий лікар,знаток свого діла,дуже привітний та ввічливий !!!я лишилась дуже задоволена візитом,лікуванням та подальшими рекомендаціями по догляду!