Відбілювання зубів ZOOM 4

Якісне відбілювання зубів - настільки ж важлива і відповідальна стоматологічна процедура, як і лікування. У нас в "Дент Арт" ми використовуємо найбільш безпечний і сучасний метод відбілювання зубів - нідерландську систему ZOOM 4. Її ефективність зумовлена ​​особливою технологією впливу на зубну емаль. Так, лампа ZOOM виділяючи світло, вивільняє з гелю активні речовини, які і здійснюють відбілювання. Вони потрапляють в глибокі зубні шари, що дозволяє позбутися навіть від стійкої пігментації. ZOOM-відбілювання допоможе будь-яким пацієнтам, включаючи курців і тих, у кого потемніння викликані віковими змінами.

Спеціалісти клініки "Дент Арт" в Києві відповідально підходять до відбілювання зубів. Ми застосовуємо тільки безпечні передові технології для цієї процедури: йдеться про лампу ZOOM 4 і неагресивні для емалі зубів гелі (ZOOM і Beyond). Вам гарантований бездоганний результат з білосніжною блискучою посмішкою. Записатися на відбілювання зубів ви можете онлайн або зв'язавшись з нашими консультантами за телефонами.

Вартість послуг
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель Beyond + лампа ZOOM 46500 грн
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель ZOOM + лампа ZOOM 49500 грн
 • Професійне відбілювання 1 зуб550 грн

Плюси відбілювання зубів ZOOM 4

 1. Гарантована ефективність. Система ZOOM дозволяє освітлити емаль зубів не менше, ніж на вісім тонів.
 2. Висока швидкість. Відбілювання зубів здійснюється за один візит, а сеанс займає близько 45 хвилин. Якщо у вас насичений робочий графік, то ZOOM - кращий вибір.
 3. Методика підходить власникам чутливої зубної емалі. В ході відбілювання зубів ми використовуємо неагресивні гелі (ZOOM або Beyond), які не призводять до втрат мінералів і солей, тому вважаються 100% безпечними.
 4. Тривалий результат. Лампа ZOOM 4 дозволяє отримати білосніжну усмішку і зберегти її на тривалий час. Якщо ж ви будете дотримуватися всіх рекомендацій наших лікарів, то повторне відбілювання не знадобиться ще довго.
 5. Додатковий позитивний ефект. У наших гелях, що наносяться на зуби для їх відбілювання, знаходяться й інші корисні компоненти. Так, наприклад, фосфат кальцію заповнює наявні мікропошкодження і тріщинки в емалі, підвищуючи її загальну міцність.
Відбілювання зубів системою Zoom у DentArt. Підготовка, проведення та протипоказання.

Чи потрібна підготовка до відбілювання зубів ZOOM?

Так, якщо ви хочете, щоб процедура була максимально комфортною та ефективною. Підготувати необхідно як зуби, так і ясна. Ми в "Дент Арт" рекомендуємо перед Zoom виконати санацію ротової порожнини, видалити наліт, пролікувати карієс, додатково зміцнити емаль:

 • в ході санації здійснюється комплексне лікування хвороб ясен, усунення осередків карієсу;
 • комплексна професійна гігієна включає очищення від м'якого і твердого нальоту (каменів). Ці відкладення ускладнюють відбілювання: під них гель не потрапляє, в результаті зуби можуть освітлитися нерівномірно;
 • завершує підготовку до ZOOM зміцнення емалі. Наші спеціалісти порадять спеціальні суміші з мікроелементами, які потрібно наносити на зуби двічі на день протягом тижня. Вони дозволять зміцнити емалеву поверхню, ремінералізуючи її.

Чи є протипоказання для ZOOM?

Методика відбілювання зубів ZOOM 4 є однією з найбезпечніших і повністю нешкідливих, причому як для ваших зубів, так і організму взагалі. Але окремі протипоказання все ж є. Не роблять процедуру вагітним і годуючим жінкам, дітям. Тимчасово перенести сеанс освітлення потрібно при:

 • онкології;
 • хворобах ротової порожнини;
 • надвисокій чутливості зубів;
 • некаріозних ураженнях зубів, наприклад таких як гіпоплазія або ерозія емалі.

Як виконується ZOOM-відбілювання зубів?

Освітлення з нідерландською системою ZOOM 4 - це високотехнологічна процедура. Вона вимагає належної компетенції фахівців та індивідуального підходу до кожного пацієнта. Саме так працюють наші лікарі в Києві. Вони виконають відбілювання зубів таким чином, щоб ви не тільки пораділи результатам, але і відчували себе максимально комфортно в процесі і після.

У нас застосовується лампа ZOOM 4, а на зуби може наноситися гель ZOOM або Beyond. Основні етапи відбілювання такі:

 1. Губи, слизові оболонки і всі м'які тканини порожнини рота закриваються спеціальними захисними плівками.
 2. Ваші зуби покриваються першим шаром гелю.
 3. Потім вам надягають захисні окуляри і включається лампа ZOOM 4. Вона світить на гель 10-15 хвилин.
 4. Потім наноситься другий шар і процедура повторюється.
 5. Всього виконується 2-3 повторення з покриттям гелем.

Якщо ви вирішите, що хочете ще більшого ефекту освітлення, то може бути проведено додатковий сеанс відбілювання ZOOM. Але після першого освітлення зубів має пройти хоча б 3-4 тижні.

Поступово ефект знижується - зуби повільно тьмяніють. Щоб уникнути цього, ми пропонуємо використовувати спеціальні капи для домашнього відбілювання і / або посилення ефекту після відбілювання в клініці. Вони заповнюються спеціальним гелем і надягають перед сном (на всю ніч). Вже вранці посмішка стане майже такою ж, як відразу після використання системи ZOOM 4.

Всі рекомендації щодо подальших дій після відбілювання обов'язково повідомлять наші лікарі в Києві.

Спеціалісти

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Аллаязова Аліна Азатівна
Аллаязова Аліна Азатівна
Терапевт, Ендодонтист
Білько Роман Сергійович
Білько Роман Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Білько Яна Романівна
Білько Яна Романівна
Пародонтолог
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Волонт Юлія Сергіївна
Волонт Юлія Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Відбілювання зубів ZOOM 4 | Стоматологія Dent Art | Київ ☛ Відбілювання зубів ZOOM 4 ☛ Гарантована ефективність ☛ Підходить для чутливої зубної емалі ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  4700 7000 UAH