• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Білько Яна Романівна

Про лікаря

Спеціалізація:Пародонтолог
Досвід роботи:5 років
Відділення:Харківське шосе, 56
Освіта:

Закінчила Київський Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Отримала спеціалізацію по стоматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Спеціаліст, який прикладає максимум зусиль до свого професійного самовдосконалення. Яна Романівна наділена особливою чарівністю та порядністю, завжди дбає про теплі взаємними зі своїми пацієнтами. Як лікар-пародонтолог виявляє та лікує різні захворювання пародонту, застосовує комплексний підхід до лікування захворювань ясен і зубів, проводить професійну гігієну ротової порожнини та завжди консультує пацієнтів щодо правил подальшої домашньої гігієни. Володіє основами ручного скейлінгу, знаннями з використання гіалуронової кислоти в стоматології.

Піклуючись про кожного пацієнта Яна Романівна якісно проводить діагностичні процедури для підтвердження чи виключення захворювань пародонту, тісно співпрацює з хірургами і ортопедами, якщо потрібно їх втручання, вчить пацієнтів правильному догляду за зубами, рекомендує і підбирає засоби гігієни за порожниною рота.

Своїм головним завданням лікар вважає допомагати людям у мінімізації ризику захворювань порожнини рота, збереженні здоров’я зубів та краси посмішки.Відгуки про лікаря