Чищення зубів Air Flow

Air Flow - інноваційний спосіб видалення наявного зубного нальоту, при якому застосовується спеціальний апарат, що подає на зуби разом з повітряним потоком суміш чистячого порошку і води. Ця процедура є абсолютно безпечною і комфортною. Вона виступає одним з етапів профгігієни ротової порожнини разом з видаленням твердих відкладень (зубного каменю), а також поліруванням і додатковим фторуванням при підвищеній чутливості зубів.

Виконати чищення зубів за методикою Air Flow в Києві ви можете в клініці "Дент Арт". Записатися до наших стоматологів-пародонтологів ми пропонуємо як в телефонному режимі, так і онлайн на сайті.

Переваги Air Flow

 1. Висококласне очищення зубів при їх надмірній скупченості, наявності брекет-систем і протезів, імплантатів. Інші способи видалення зубного нальоту в подібних випадках не дадуть настільки ж високих результатів.
 2. Видалення відкладень з найбільш важкодоступних ділянок ясен і підясневих ділянок.
 3. Процедура займає близько 30 хвилин.
 4. Відсутність болю і дискомфорту.
 5. Додаткове висвітлення: Air Flow усуває плями від харчових барвників і освітлює емаль зубів на один-два тони.
 6. Чистка усуває неприємний запах, якщо він обумовлений наявністю відкладень на зубах, а не іншими захворюваннями.
 7. Після процедури виконується полірування, яке насичує емаль фтором та іншими корисними для зубів речовинами.

Коли варто виконати Air Flow?

До основних показань для такої чистки зубів є наступне:

 • наявність зубних відкладень;
 • пігментація зубів, викликана харчовими барвниками (забарвлення викликає кава, червоне вино, різні фрукти і т.д.) або сигаретами;
 • профілактика хвороб ясен і пародонту;
 • майбутнє терапевтичне лікування: зняття відкладень дозволяє виявити на зубах ранній карієс;
 • перед відбілюванням;
 • необхідність очищення коронок, вінірів та інших наявних реставрацій;
 • перед протезуванням і установкою брекет-систем, плюс для подальшого ефективного очищення цих конструкцій.

Оскільки Air Flow є частиною професійної гігієни, ця чистка зубів рекомендована кожні шість місяців. Індивідуальний графік виконання може бути узгоджений з Вашим лікуючим лікарем стоматологом.

Як проходить процедура Air Flow?

Чистка здійснюється за допомогою спеціального апарату. Він під високим тиском подає на зуби і ясна аерозольну суміш, що складається з миючого порошку, повітря і води. Для захисту очей від розчину, пацієнту пропонують вдягнути окуляри.

Стоматолог-пародонтолог займається процедурою зняття зубного нальоту, а його асистент допомагає йому видаляти суміш з ротової порожнини. На завершення процедури на зуби наноситься гель, що містить фтор, який зміцнює емаль і знижує її чутливість. Кілька годин після завершення не варто палити і їсти продукти (пити напої) з яскравими барвниками.

Метод Air Flow дозволяє використовувати різні очищувальні порошки, що дає можливість досягти необхідних результатів. У стоматології "Дент Арт" в Києві використовуються наступні аерозольні суміші:

 • дрібнодисперсні. Використовуються для чищення чутливих зубів. В цьому випадку процедура надає максимально щадний вплив;
 • поліруючі. Застосовується в разі незначного пігментного нальоту, який легко видаляється. Такий варіант суміші підходить пацієнтам з хорошою гігієною ротової порожнини;
 • абразивні. Показані, коли є достатньо стійкі відкладення, припустимо, якщо пацієнт давно не виконував професійну гігієну або ж багато курить. Використання щадних складів в таких випадках, як правило, не дає належних результатів.

Відзначимо, що навіть абразивні порошки при Air Flow не ушкоджують емаль, так як частинки аерозольної суміші по щільності поступаються захисному покриттю зуба. Ось чому ця процедура в "Дент Арт" абсолютно безпечна і нешкідлива.

Чи є протипоказання для Air Flow?

Цей метод очищення зубів не використовується в наступних випадках:

 1. При наявності серйозних системних захворювань, включаючи гепатит, туберкульоз, ВІЛ, бронхіальну астму, інші дихальні і серцево-судинні патології.
 2. Є алергія на складові поліруючих сумішей або соду.
 3. На зубах є зони демінералізації.

Тимчасово перенести процедуру чищення зубів Air Flow варто при інфекційних захворюваннях.

Чи правда, що Air Flow ще й відбілює зуби?

Метод не відноситься до відбілюючих процедур, але все ж забезпечує освітлення на 1-2 тони. Досягається це за рахунок видалення пігментів і надання емалі природного вигляду. Фактично відбілюючий ефект забезпечує високоякісне очищення і зняття харчових барвників.

Спеціалісти

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Білько Роман Сергійович
Білько Роман Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Білько Яна Романівна
Білько Яна Романівна
Пародонтолог
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Волонт Юлія Сергіївна
Волонт Юлія Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Картавцев Станіслав Сергійович
Картавцев Станіслав Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Микитенко Анна Василівна
Микитенко Анна Василівна
Терапевт, Ендодонтист
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Юхимчук Соломія Ярославівна
Юхимчук Соломія Ярославівна
Пародонтолог
Вартість послуг
 • Професійна гігієна порожнини рота 1 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2150 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 2 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2550 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 1 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2800 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 2 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики3100 грн
Чищення зубів Air Flow | Стоматологія Dent Art | Ціна в Києві ☛ Професійна чистка зубів Air Flow ☛ Процедуру проводить стоматолог-пародонтолог ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
1550 2600 UAH