Профгігієна та відбілювання

Професійна гігієна ротової порожнини - це цілий комплекс заходів, який дозволяє зберегти красу і здоров'я ваших зубів і ясен, мінімізувати ймовірність виникнення серйозних стоматологічних захворювань.

У клініці "Дент Арт" в Києві ми ставимося до завдань професійної гігієни з тим же високим рівнем відповідальності, що і до лікування зубів. У нас працюють досвідчені лікарі, використовуються передові методики і краще сучасне обладнання. Ми пропонуємо вам різні індивідуальні програми, проводимо всі процедури обережно і безпечно, в обов'язковому порядку консультуємо щодо правил подальшої домашньої гігієни та індивідуально підбираємо засоби для цього, щоб ви могли зберегти результати чистки / відбілювання максимально довго.

Вартість послуг
 • Професійна гігієна порожнини рота 1 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2150 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 2 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2550 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 1 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2800 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 2 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики3100 грн
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель Beyond + лампа ZOOM 46500 грн
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель ZOOM + лампа ZOOM 49500 грн
 • Професійне відбілювання 1 зуб550 грн

Що таке професійна чистка та для чого вона потрібна?

За аналогією з домашнім доглядом, професійна гігієна потрібна для підтримки краси і здоров'я зубів і ясен, зниження ризиків виникнення різних захворювань, включаючи карієс, пульпіт, гінгівіт і т.д.

Профгігієна передбачає комплексний підхід, що включає наступні процедури:

 • видалення твердого нальоту (зубного каменю) за допомогою ультразвуку;
 • зняття м'якого нальоту методом Air Flow;
 • нанесення спеціальних гелів, що зміцнюють емаль;
 • полірування зубів;
 • відбілювання з використанням спеціальних гелів і ламп (ZOOM 4);
 • консультацію з навчанням правилам домашньої гігієни, підбором щіток, флос-ниток і зубних паст.

Основні результати професійної чистки в нашій клініці:

 • видалення нальоту і твердих відкладень;
 • позбавлення від плям на зубах, що виникають через харчові барвники і / або куріння;
 • добре помітний естетичний ефект, в тому числі відбілювання, надання природного кольору і гладкості зубів;
 • зміцнення зубної емалі;
 • позбавлення від неприємного запаху в роті;
 • ефективна профілактика карієсу і запальних стоматологічних хвороб (ризики знижуються на 30-50%).

Як часто потрібна чистка зубів у стоматолога?

Якщо ви ретельно дотримуєтеся домашньої гігієни, то профгігієна рекомендується раз на півроку. Тим, хто любить часто пити каву, курить або ж нехтує базовими правилами догляду за ротовою порожниною вдома, варто виконувати професійну чистку кожні три місяці. Аналогічно раз в квартал виконувати профчистку потрібно при проходженні ортодонтичного лікування - носінні брекет-систем або кап для виправлення прикусу.

Також один раз на три місяці підтримуючу профгігіену потрібно проводити після лікування запальних стоматологічних захворювань.

Видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку

Тверді відкладення, що утворюються як між зубами, так і на їх під- і при ясенних ділянках, ще називають зубним каменем. Небезпека цього нальоту полягає в тому, що він загрожує розвитком таких хвороб, як карієс і пародонтит.

Для видалення зубного каменю у нас в "Дент Арт" в Києві використовується спеціальне ультразвукове обладнання - скалер, який руйнує тверді відкладення за рахунок впливу на них ультразвукової хвилі (вібрацій), абсолютно не загрожуючи при цьому цілісності зубної емалі. Процедура видалення каменя не викликає болю і дискомфорту, чого не сказати про альтернативні методи зняття цих відкладень - механічної і хімічної чистки.

Чистка методом Air Flow

М'який наліт, що утворюється на зубах, ми видаляємо за допомогою прогресивної системи Air Flow. Тут через спеціальний наконечник на зубну поверхню під високим тиском подається аерозоль, в складі якого крім рідини і води є спеціальний порошок. Він не шкодить емалі, але знімає наліт, а також дозволяє добитися освітлення зубного ряду на 1-2 тони, тобто зуби набувають свого природного блиску в результаті зняття пігментованих відкладень. Також завдяки чищенню зубів таким методом, ми трохи поліруємо зуб, що в подальшому відстрочує накопичення нових зубних відкладень.

Професійне відбілювання ZOOM4

Метод Zoom 4 є найпрогресивнішим і одночасно максимально безпечним способом освітлення зубної емалі. Відбілювання відбувається за особливою технологією: на емаль наноситься гель, який під впливом світла від спеціальної лампи проникає в глибокі шари зуба і усуває стійку і сильну пігментацію. Методика допомагає повернути природну білизну зубів навіть курцям і людям, у яких потемніння емалі викликано віковими змінами.

Для такого відбілювання в нашій клініці застосовується ізоляція ясен за допомогою рідкого кофердаму, а сама процедура здійснюється фірмовою лампою Philips ZOOM4 і гелями ZOOM або Beyond.

Наші переваги

Виконувати профгігієну і відбілювання зубів в клініці "Дент Арт" в Києві варто з наступних причин:

 1. У нас працюють сертифіковані спеціалісти з великим досвідом.
 2. Пропонуємо різні прогресивні методики і матеріали для чищення і відбілювання з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
 3. Гарантуємо безпеку процедур для вашої зубної емалі, так як використовуємо тільки ті порошки і состави, які не змінюють її структуру.
 4. Виконуємо як комплексну чистку і освітлення, так і пропонуємо можливість відбілювання одного зуба.
 5. Навчаємо правилам домашньої гігієни і підбираємо щітки, зубні нитки або зубні йоржики та інші засоби для догляду за ротовою порожниною вдома.

Записуйтесь на профгігієну і / або відбілювання по телефону або онлайн на нашому сайті.

Спеціалісти

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Білько Яна Романівна
Білько Яна Романівна
Пародонтолог
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Юхимчук Соломія Ярославівна
Юхимчук Соломія Ярославівна
Пародонтолог

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Профгігієна та відбілювання зубів | Клініка Dent Art | Київ ☛ Професійна гігієна ротової порожнини ☛ Видалення нальоту, AirFlow, зміцнення емалі ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  1550 7000 UAH