Підбір індивідуальних засобів та продуктів гігієни для кожного пацієнта

Найкращий спосіб збереження здоров'я зубів – це профілактика стоматологічних патологій. А для цього поки що не придумано нічого більш ефективного за якісну гігієну порожнини рота. Вона має бути системною, повною та ретельною. Тому такі важливі як своєчасна професійна гігієна порожнини рота в стоматологічному кабінеті, так і правильний домашній догляд.

Ми в клініці «Дент Арт» у Києві відповідально ставимося до профілактики проблем із зубами та яснами. Тому в нас пропонується не тільки професійна гігієна ротової порожнини, але й послуга підбору індивідуальних засобів та продуктів гігієни для домашнього догляду. Все, що потрібно для цього — записатися до наших лікарів на прийом онлайн або в телефонному режимі.

Гігієна ротової порожнини: комплексний підхід

Домашній догляд за порожниною рота не обмежується лише використанням зубної щітки та відповідної пасти. Цей базовий набір, наприклад, не забезпечить якісного очищення міжзубного простору, де також активно накопичуються бактерії та частинки їжі, утворюється наліт. Вибір додаткових засобів і продуктів досить великий і включає спеціальні йоржики, флос, іригатори, ополіскувачі тощо.

Розібратися у всьому цьому розмаїтті не так легко, тому ми пропонуємо нашим пацієнтам послугу підбору всіх індивідуальних засобів гігієни ротової порожнини.

Зубна щітка + паста

Щітки бувають не лише мануальними, а й електричними. Відрізняються вони також за виглядом та розташуванням щетинок, що дозволяє підібрати оптимальний варіант без ризику травмування ясен та погіршення якості очищення.

Окремим різновидом є монопучкові щітки, які підходять для обробки важкодоступних поверхонь, догляду за імплантами, брекетами тощо.

Пасти сьогодні також дуже варіативні. Вони відрізняються за складом, кольором, призначенням. Наприклад, медичні (вони професійні) постійно використовуватися не повинні: їх призначає стоматолог при певних показаннях і чітко обумовлює тривалість застосування.

Щітки та скребки для язика

Гігієна ротової порожнини в домашніх умовах обов'язково повинна включати видалення нальоту з язика. Для цього використовуються скребки та щітки, що адаптовані під форму язика. На додаток до цих засобів також можуть застосовуватись спеціальні пасти та ополіскувачі. Підібрати їх також допоможуть фахівці нашої клініки "Дент Арт".

Зубна нитка, йоржик або іригатор

Для чищення міжзубних проміжків раніше пропонувалися лише зубні нитки (флоси). Зараз і вони стали більш різноманітними, і альтернатива цим засобам гігієни ротової порожнини є. Вибирати можна серед:

  • зубних ниток, які відрізняються за формою (плоскі, круглі, об'ємні), наявністю/відсутністю просочень, призначенням (є спеціальні флоси для догляду за протезами). Ми підбираємо нитку з урахуванням особливостей будови вашої щелепи та ширини проміжків між зубами;
  • йоржиків. Вони насамперед відрізняються за довжиною щетини. Від цього залежить ефективність видалення нальоту між зубами та в інших важкодоступних місцях. Якщо вибрати йоржик неправильно, то є ризики пошкодження не тільки ясен, а й емалі;
  • іригаторів. Це універсальні помічники, які видаляють наліт не лише між зубами, але й зі щік, язика, піднебіння тощо. Очищення здійснюється за рахунок подачі струменя води через спеціальний наконечник. Іригатори відрізняються за асортиментом насадок і режимів, що підтримуються, так що вибрати їх часто навіть складніше, ніж флосс або йоржик.

Крім цього, догляд за порожниною рота може передбачати використання ополіскувачів. Вони теж сьогодні дуже варіативні за складами та призначенням, тому ми допоможемо вам з вибором оптимального засобу.

Наші лікарі

Білько Яна Романівна
Білько Яна Романівна
Пародонтолог
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання