Гігієна вінірів, імплантів

Деякі люди думають, що якщо в них встановлений зубний імплантат, вінір чи коронка, то чистити їх не обов'язково. Вони і так прослужать все життя. Насправді це не так. Ясна, що знаходяться поруч, збирають наліт. А у випадку з вінірами не захищена від відкладень та карієсу ще й внутрішня частина зуба. Відповідно, потрібні і якісний домашній догляд, і професійна гігієна імплантів, коронок і вінірів раз на півроку (або навіть частіше).

Цікавить гігієна імплантатів, коронок і вінірів у Києві? Бажаєте отримати рекомендації щодо догляду за ними в домашніх умовах? Звертайтеся до спеціалістів нашої клініки "Дент Арт". У нас проводиться професійна гігієна після імплантації зубів та встановлення вінірів. Також наші лікарі підберуть для вас засоби догляду та продукцію для домашньої гігієни.

Професійна гігієна імплантів

Штучний титановий корінь (імплантат) не схильний до карієсу та перевершує натуральні зуби за міцністю. Але ясна поряд з ним не захищені від нальоту та схильні до запальних процесів. Відповідно, якщо гігієна імплантатів не підтримується, є ризик розвитку периімплантиту та передчасної втрати штучного кореня. Щоб цього не сталося, у «Дент Арт» пропонується професійна гігієна після імплантації зубів.

Для видалення зубного нальоту використовуються спеціальні насадки та м'який порошок, який не впливає на коронки, встановлені на імплантат. Також професійна гігієна імплантів може включати використання повітряно-абразивного методу очищення зі спеціальними складами, які не пошкодять керамічну поверхню протезів.

На додаток до профгігієни наші фахівці підберуть засоби догляду та продукцію для домашнього чищення зубів.

Професійна гігієна після встановлення вінірів

Якщо на зубах встановлені вініри, то зуби лише частково закриті від негативних впливів (з лицьового боку та ріжучого краю). Зсередини та в районі ясен наліт утворюватиметься так само активно, як і на інших зубах. Відповідно, необхідний і домашній догляд, і професійна гігієна після встановлення вінірів. Рекомендована періодичність останньої: 1 раз на кожні 6 місяців. Але якщо вдома до вінірів ви ставитеся занадто дбайливо, то наліт може накопичуватися і швидше.

Професійна гігієна після встановлення вінірів передбачає щадні режими ультразвукового впливу (використання м'яких насадок) та застосування спеціальних порошкових складів, які не пошкодять поверхню керамічних накладок. При візиті до нас потрібно лише нагадати лікарю про наявність вінірів, а потім наш фахівець підбере найоптимальніші методи профгігієни.

Вартість послуг
  • Професійна гігієна порожнини рота 1 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2150 грн
  • Професійна гігієна порожнини рота 2 рівень з мікроскопом: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + рекомендації щодо догляду та профілактики2550 грн
  • Первинний прийом пародонтолога450 грн

Як доглядати вдома за зубами після імплантації чи встановлення вінірів?

Професійна гігієна імплантів та вінірів. Рекомендації щодо догляду.

Основні правила домашньої гігієни ротової порожнини залишаються незмінними після імплантації та/або встановлення вінірів. За наявності останніх часто рекомендується перейти на щітки з м'якою щетиною та зубні пасти без абразивних частинок. Вони можуть стати причиною появи мікроушкоджень на поверхні вінірів.

До базових рекомендацій щодо домашньої гігієни ротової порожнини належить таке:

  • чищення зубів проводиться двічі на день (вранці та перед сном);
  • оптимальними рухами при чищенні є зверху вниз для верхньої щелепи та знизу вгору — для нижньої, що покликано скоротити кількість нальоту в районі ясен;
  • додатково рекомендується використання спеціальних йоржиків та зубної нитки, які дозволяють видаляти наліт із міжзубного простору.

Більш предметні рекомендації щодо підбору засобів та продукції для домашнього догляду вам дадуть наші стоматологи «Дент Арт».

Стоматологи-пародонтологи

Білько Яна Романівна
Білько Яна Романівна
Пародонтолог
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Юхимчук Соломія Ярославівна
Юхимчук Соломія Ярославівна
Пародонтолог