Професійна гігієна порожнини рота

Під професійною гігієною слід розуміти комплекс стоматологічних процедур, націлених як на збереження здоров'я і краси зубів, так і на мінімізацію ризику захворювань порожнини рота.

У клініці "Дент Арт" в Києві до професійного чищення зубів ми ставимося так само відповідально і серйозно, як і до будь-яких видів лікування. Вам гарантований індивідуальний підхід, безпека, охайність і ефективність проведених процедур.

Вартість послуг
 • Використання мікроскопа при професійній гігієні порожнини рота500 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики1650 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 2 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2050 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування коренів зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2300 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 2 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування коренів зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2600 грн

Наші переваги

Обираючи наші послуги для професійної гігієни порожнини рота і зубів, ви можете розраховувати на такі плюси:

 1. Проф гігієною займаються виключно досвідчені, сертифіковані фахівці.
 2. Враховуємо ваші індивідуальні особливості, в тому числі наявність імплантатів, високу чутливість зубів, запалення тканин пародонту. Це дозволяє підібрати відповідні методи гігієни, виконати процедури дбайливо і якісно.
 3. Позбавляємо вас від болю і дискомфорту. При необхідності ми використовуємо місцеве знеболення (анестезію).
 4. Застосовуємо сучасне обладнання і технології, в тому числі ультразвукову апаратуру, Air-Flow, техніку для дбайливого, делікатного полірування та очищення.

Для чого проводиться професійна чистка в "Дент Арт"?

Профгігієни у нашого стоматолога забезпечить вам наступне:

 • видалення нальоту і зубного каменю;
 • позбавлення від плям на зубах, які виникли через наявні шкідливі звички (припустимо, куріння) і / або впливу харчових барвників;
 • повернення природної гладкості та природного кольору зубів;
 • зміцнення зубної емалі;
 • зниження ймовірності каріозних процесів і запальних уражень пародонта (мінімум на 30%);
 • забезпечення свіжого приємного дихання (усунення неприємного запаху з рота).

Комплекс професійної гігієни у нас в Києві передбачає наступні процедури для порожнини рота:

 • видалення ультразвуком твердих відкладень (каменю);
 • усунення пігментованого і не пігментованого м'якого нальоту за рахунок технології Air-Flow;
 • полірування зубів;
 • додаткове зміцнення емалі завдяки нанесенню на зуби спеціальних мінералізуючих паст і гелів (фторування).

З якою періодичністю варто виконувати чистку зубів у наших стоматологів?

Якщо в домашніх умовах зубам забезпечується належний догляд, то до професійної гігієни дорослим рекомендується вдаватися раз на півроку. Якщо ви курите, п'єте каву по кілька разів на день або ж не дуже ретельно доглядаєте за зубами, то потрібні більш часті візити до наших стоматологів (раз в три місяці). Аналогічна періодичність рекомендована і тим, хто носить брекет-системи для виправлення прикусу.

Після усунення запалень тканин пародонта (пародонтити, пародонтози) рекомендується також кожні три місяці проходити процедуру підтримуючої гігієни, яка зводиться до повітряно-абразивної поліровки кореневих поверхонь зубів.

Видалення відкладень ультразвуком

Щільні відкладення на зубах і / або між ними з часом призводять до таких проблем, як карієс, запалення ясен, пародонтит. Уникнути цього дозволить процедура ультразвукового чищення.

Спеціалісти "Дент Арт" використовують ультразвуковий скалер, який очищує кожен зуб за рахунок ультразвукових вібрацій: без болю і ризику пошкодження. Цей метод став кращою альтернативою раніше популярним способам механічної очистки або хімічного впливу.

Чистка Air-Flow

Ще один наш метод усунення зубних відкладень - система Air-Flow. Через спеціальний накінечник з потужним повітряним потоком (Flow) на зуби подається аерозоль, до складу якого входить вода і спеціальний порошок. Види останнього обумовлені конкретною метою. Наші гігієністи для процедури Air-Flow використовують такі склади:

 • абразивний порошок для позбавлення від сигаретних і кавових плям;
 • поліруючий склад для усунення м'якого зубного нальоту в невеликій кількості;
 • дрібнодисперсний порошок - рекомендований для ефективної професійної гігієни власникам чутливих зубів;
 • окремий склад для чищення зубів у пацієнтів з пародонтитом або парадонтозом.

Крім якісної очистки технологія Air-Flow надає ще й відбілюючий (освітлюючий) ефект.

Полірування зубів

Ще однією складовою спеціалізованого догляду за ротовою порожниною і зубами виступає полірування емалі. Якщо її поверхня гладка, то знижується ймовірність появи карієсу, так і інтенсивність утворення нальоту істотно скорочується. Наші стоматологи в Києві застосовують запатентовані пасти для виконання полірування. Вони забезпечують гладкість, одночасно виключаючи ймовірність пошкодження зубів. Полірувальні засоби підбираються в індивідуальному порядку з урахуванням специфіки конкретного пацієнта.

Додатковим приємним моментом для вас стануть різні смаки паст, включаючи м'яту, шоколад або різні фрукти.

Фторування і ремінералізація

Останнім етапом комплексної чистки виступає зміцнення емалі і нормалізація її мінерального складу. Для цих цілей служить відповідно фторування і ремотерапія (ремінералізація).

В ході процедури фторування на зуби наноситься склад, що містить фтор, що покликане зміцнити його захисну оболонку. А для ремінералізації ми наносимо спеціальний мінеральний склад, що підвищує стійкість до негативного впливу кислотного середовища. Обидва етапи догляду абсолютно безболісні і комфортні. Вони стануть для вас додатковим захистом від карієсу і засобом боротьби з підвищеною чутливістю зубів.

Записатися на прийом до наших гігієністів ви можете по телефону або через онлайн-форму на сайті.

Спеціалісти

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Аллаязова Аліна Азатівна
Аллаязова Аліна Азатівна
Терапевт, Ендодонтист
Білько Яна Романівна
Білько Яна Романівна
Пародонтолог
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Професійна чистка зубів | Стоматологія Dent Art | Київ ☛ Професійна гігієна порожнини рота в Києві ☛ Краса і здоров'я ваших зубів ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  1450 1850 UAH