Пануріна Катерина Дмитрівна - Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист DentArt

Пануріна Катерина Дмитрівна

Про лікаря

Спеціалізація:Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Досвід роботи:9 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7
Освіта:

Закінчила Медичний інститут Української Асоціації Народної Медицини в 2009 році.

Впевнено володіє сучасними методиками у сфері терапевтичної стоматології. Катерина Дмитрівна повністю освоїла технології ендодонтичного лікування кореневих каналів з використанням операційного мікроскопа. При застосуванні методів естетичної реставрації та відбілювання зубів (із застосуванням найсучаснішої методики в світі ZOOM 4), дарує пацієнтам білосніжні посмішки. До всіх Катерина Дмитрівна виявляє дивну чуйність, знаходить індивідуальний підхід до пацієнта і, при необхідності, на етапі консультації залучає стоматологів суміжних спеціальностей.

Тривалий досвід роботи дозволяє Катерині Дмитрівні не тільки ефективно проводити процедури, але і навчати своїх пацієнтів правильно доглядати за зубами з метою профілактики карієсу і захворювань пародонту. У тому числі на своєму прийомі рекомендує і підбирає предмети і засоби гігієни за порожниною рота.

Катерина Дмитрівна, як стоматолог-пародонтолог вирішує на своєму прийомі складні завдання збереження здоров'я зубів і ясен - від запалень до серйозних пошкоджень м'яких тканин, які можуть привести до втрати зуба. Вона володіє всіма сучасними методами пародонтологічного лікування. У кожному випадку Катерина Дмитрівна пропонує індивідуальний варіант рішення, який допоможе поліпшити стан ясен. Володіючи величезним досвідом, навіть в найскладніших клінічних випадках вона досягає максимально можливого естетичного результату.

Катерина Дмитрівна - життєрадісна, чарівна людина, яка володіє здатністю доступно пояснювати всі етапи лікування. Краща рекомендація для будь-якого лікаря - сотні людей, упродовж багатьох років довіряють здоров'я зубів і ясен саме йому. Катерині Дмитрівні пацієнти зберігають вірність роками не випадково.

Додаткова освіта    Відгуки про лікаря

    Клієнт:Єгор

    16.11.2020

    Хочу висловити вдячність Катерині Пануриній) Кожного року приходжу на чистку і раджу всім. Дуже приємна та професійна людина. Дякую Вам:)