Комплексне відновлення зубів після зняття брекет-системи

Після тривалого носіння брекетів процедура їх зняття дуже довгоочікувана та бажана для кожного. Ще б пак, адже прикус нарешті виправлений, зуби вже рівні, а посмішка — бездоганна. Все так, але є деякі нюанси. Відразу після зняття брекетів зубний ряд не ідеальний. Як мінімум, вашим зубам потрібне очищення від залишків матеріалу фіксації та полірування.

Щоб після брекетів ваші зуби справді були бездоганними, ми у клініці “Дент Арт” пропонуємо послугу їхнього комплексного відновлення після зняття брекет-системи. Наші ортодонти рекомендують її всім пацієнтам без винятку.

Крім того, в окремих ситуаціях після виправлення прикусу можуть також знадобитися й інші послуги. Якщо виявлено численні зубні відкладення, то потрібна професійна гігієна для їх видалення. А за наявності ознак руйнування емалі іноді треба вдаватися й до естетичної стоматології. Стоматолог-ортопед може рекомендувати вініри чи інші способи реставрації.

Чому після брекетів потрібні додаткові маніпуляції?

Період ортодонтичного лікування може сягати 2-3 років. Весь цей час на зубах зафіксовані брекети, якісний домашній догляд утруднений, а професійна гігієна ротової порожнини з рекомендованою періодичністю виконується не всіма пацієнтами.

До того ж, крім неправильного прикусу у людей можуть бути й інші проблеми, на кшталт патологічного стирання зубів або ослабленої емалі. Все це призводить до того, що відразу після брекетів усмішка далека від ідеалу.

Щоб різниця між очікуваннями та реальністю була відсутня або хоча б була мінімальною, ми в “Дент Арт” пропонуємо послугу комплексного відновлення зубів після носіння брекетів.

Що входить до комплексного відновлення зубів після брекет-систем?

Наша послуга відновлення включає наступне:

  • огляд терапевта, який перевіряє стан зубів та ротової порожнини в цілому та дає додаткові рекомендації щодо лікування. Процедура огляду проводиться з використанням дентального мікроскопа, що гарантує відмінну деталізацію та дозволяє не пропустити найменші проблеми, включаючи карієс на стадії плями;
  • зняття з поверхні зубів залишків матеріалу, використовуваного для фіксації брекетів;
  • професійна гігієна порожнини рота, щоб видалити наліт, що утворився, і зубний камінь;
  • полірування зубної емалі для створення їй гладкої поверхні, що запобігає активному скупчення нальоту;
  • фторування, тобто ремінералізація. На зуби наноситься фтор, що містять препарати, які сприяють зміцненню зубної емалі.

Всі ці затребувані після брекетів маніпуляції включені в “Дент Арт” в одну комплексну послугу, а це дуже зручно та вигідно для наших пацієнтів.

Вартість послуг

Що ще може знадобитися після зняття брекетів?

Після брекетів деяким пацієнтам потрібні й інші стоматологічні послуги. До досить поширених належать такі:

  • послуги естетичної стоматології. Наприклад, якщо у пацієнта є підвищене стирання емалі, то йому після брекет-систем буде рекомендована реставрація. Стоматолог-ортопед може запропонувати різні методи відновлення, у тому числі вініри та вкладки;
  • лікування вогнищ демінералізації та карієсу тощо.

Наші лікарі

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Білько Роман Сергійович
Білько Роман Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Волонт Юлія Сергіївна
Волонт Юлія Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Картавцев Станіслав Сергійович
Картавцев Станіслав Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Микитенко Анна Василівна
Микитенко Анна Василівна
Терапевт, Ендодонтист
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист