Лікування карієсу методом ICON

 • Лікування карієсу без анестезії та дискомфорту
 • Повне усунення каріозного процесу на стадії плями
 • Підходить вагітним та маленьким дітям

ICON - це сучасний метод малоінвазивного лікування початкового карієсу - в стадії плями. Він дозволяє позбутися від поширеної стоматологічної проблеми без видалення твердих тканин зуба. ICON дає можливість виконати лікування карієсу без бормашини, тобто свердління і установки пломби. І що не менш важливо, цей передовий метод дійсно ефективний, абсолютно безпечний і безболісний.

У нашій клініці "Дент Арт" в Києві застосовується ICON для лікування карієсу на стадії плями. Якщо захворювання вже розвинулося сильніше, то ми обов'язково підберемо для вас інший дієвий варіант вирішення проблеми. Вибір підходящої терапії визначається тільки лікарем. Записатися на первинний огляд ви можете онлайн або за телефонами.

Переваги методу ICON

 1. Абсолютно безпечно і без болю. Айкон не вимагає анестезії і не викличе у вас ніякого дискомфорту.
 2. Доведена ефективність. ICON дозволяє повністю усунути каріозний процес на стадії плями.
 3. Без ушкодження здорових тканин зуба. ICON гарантує щадний вплив. Він мінімізує пошкодження твердих тканин, тобто ваш проблемний зуб залишається цілим.
 4. Підходить вагітним і маленьким дітям.
 5. Мінімальні витрати часу. Лікування ICON передбачає одне єдине відвідування стоматологічного кабінету. В цілому на процедуру йде до 30-40 хвилин.
 6. Гарантія спокою. Передова методика у всіх сенсах слова максимально комфортна. Ви рятуєтеся від вібрацій, шуму та інших неприємних відчуттів.

Ще одна перевага Айкон - відсутність на 100% ефективних альтернатив, якщо вести мову про лікування карієсу без бормашини. Інші методики, на кшталт повітряно-абразивного впливу, озонової або лазерної терапії, підходять тільки для вирішення окремих вузьких стоматологічних проблем:

 • лазер дозволяє вибірково впливати на каріозну зубну поверхню;
 • озон є лише одним з етапів лікування ясен і обробки ураженого зуба;
 • повітряно-абразивний метод підходить для очищення емалі від плям, але не замінює повноцінного лікування.

А ICON дійсно ефективний при захворюванні на початковій стадії.

Як ми лікуємо карієс ICON? Яка суть методу?

Айкон являє собою хіміко-механічну обробку каріозних поверхонь зубної емалі. Іншими словами на каріозну область наносяться спеціальні гелі та препарат інфільтрант - смола на полімерній основі. Остання проникає в найдрібніші канальці дентину і емалі, закупорює хвороботворні організми, в результаті чого вони вмирають. Свердління та пломбування не потрібні.

У клініці "Дент Арт" в Києві можливість застосування методу ICON визначається на первинному огляді. Власне це і є підготовчим етапом до процедури. Подальша послідовність дій при ICON така:

 • на уражені тканини зуба наноситься гель, який усуває каріозні поразки на емалі;
 • очищена область висушується;
 • наноситься препарат інфільтрант, який блокує патологічний процес, стабілізує пори емалі;
 • здійснюється фінішне полірування зуба.

Кому підходить ICON?

Такий варіант лікування карієсу максимально безпечний. Він дозволений практично всім пацієнтам, включаючи дітей, вагітних, алергіків, для яких при традиційних методиках непросто підібрати підходящий вид анестезії.

Але при глибоких каріозних процесах ICON не застосовується, так як не ефективний. Отже, в такому випадку буде потрібно інша терапія. Також потрібно пам'ятати, що виявити ранній карієс, як правило, можна лише в ході профілактичних відвідувань стоматологів. Тому не відкладайте візит, регулярно відвідуйте наших фахівців!

Спеціалісти

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Аллаязова Аліна Азатівна
Аллаязова Аліна Азатівна
Терапевт, Ендодонтист
Білько Роман Сергійович
Білько Роман Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Волонт Юлія Сергіївна
Волонт Юлія Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист
Вартість послуг
 • Технологія «Icon»: новий підхід в лікуванні карієсу без препарування, лікування 1 зуба4350 грн
 • Технологія «Icon»: новий підхід в лікуванні карієсу без препарування, лікування 1 зуба за умови лікування 2-х зубів2700 грн
 • Технологія «Icon»: новий підхід в лікуванні карієсу без препарування, лікування 1 зуба за умови лікування 3-х і більше зубів2100 грн
 • Первинний прийом терапевта450 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Лікування карієсу методом ICON | Клініка Dent Art | Київ ☛ Лікування початкового карієсу методом ICON ☛ Без анестезії, без болю ☛ Запис за тел: 0 800 331 300 ☛ Чекаємо Вас з 8.00 до 21.00 ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  1150 3050 UAH