Лікування зубів під мікроскопом

 • Світовий стандарт
 • Максимальна точність
 • Мінімізація ризиків повторного запалення

Сьогодні лікування зубів під мікроскопом стало світовим стоматологічним стандартом, а також запорукою еталонної точності, додаткового візуального контролю і найвищої якості всіх виконуваних лікарем-стоматологом дій.

У нашій клініці "Дент Арт" в Києві використовуються потужні дентальні мікроскопи, які використовуються для всіх видів лікування зубів, включаючи терапевтичне, хірургічне та ортопедичне. Вам не потрібно окремо оплачувати пломбування каналів під мікроскопом - ми використовуємо це обладнання за замовчуванням, щоб зробити все швидше, точніше і з мінімальними ризиками ускладнень. Для інших маніпуляцій застосування оптики наші лікарі обговорять з вами індивідуально.

Переваги лікування зубів з використанням мікроскопа

Завдяки мікроскопу наші фахівці можуть:

 1. Домогтися мікрохірургічної точності дій. В результаті ми можемо вилучати тільки пошкоджені тканини зуба, зберігши здорові. А значить зуб згодом прослужить вам довше, ніж при роботі без збільшення.
 2. Прискорити різні процедури. Мікроскоп забезпечує оптимальний візуальний контроль і ідеальну видимість. Як наслідок деякі процедури вимагають тепер одного візиту до нас, тоді як без збільшення знадобилося б мінімум два відвідування.
 3. Мінімізувати ризик ускладнень і / або виникнення вторинного запалення.
Вартість послуг
 • Використання мікроскопа в лікуванні зубів500 грн
 • Використання мікроскопа при ендодонтичному лікуванні1500 грн
 • Первинний прийом терапевта450 грн

Як застосовується дентальний мікроскоп?

Використання оптики дозволяє нашим лікарям проводити такі стоматологічні процедури:

 • виконати ретельну діагностику захворювань на їх ранніх стадіях, виявити малопомітні і незначні проблеми;
 • з мікрохірургічною точністю зробити герметизацію фісур (западин і бугорків, наявних на жувальних зубах). У цій роботі необхідна одночасно дбайлива і ретельна обробка. Без мікроскопа оцінити, яка чистка потрібна в конкретному випадку, майже неможливо. Збільшення дозволяє якісно очистити жувальні поверхні зубів перед виконанням герметизації фісур;
 • здійснити бездоганне полірування після того, як встановлена пломба (в тому числі після лікування каналів). Це не тільки естетичний, але і важливий терапевтичний момент. Якщо запломбована зона буде з емаллю зуба одним цілим, на ній не буде нерівностей і мікротріщин, то пломба буде служити набагато довше;
 • виконати висококласне ортопедичне лікування (мікроінвазивне обточування під вініри, люмініри, коронки) і естетичну реставрацію;
 • провести лікування карієсу;
 • виконати лікування кореневих каналів, в тому числі для вилучення уламків інструментів в кореневих каналах.

Мікроскоп для лікування каналів зубів

Збільшення стало незамінним і майже обов'язковим сьогодні при терапії зубних каналів. Із застосуванням мікроскопа можна точно і оперативно вилікувати кореневий канал будь-якої глибини. Фахівці "Дент Арт" можуть перевірити його розміри і направленість, виявити рідину в каналі і вилучити її, виключивши тим самим появу кіст.

За допомогою мікроскопа наші стоматологи-ендодонтисти можуть пройти найбільш склерозовані (звужені) кореневі канали, витягти уламки інструментів і досягти максимальної чистоти і сухості каналу, що є обов'язковою умовою якісного лікування і чого практично неможливо досягти без застосування оптики.

Потужне збільшення також дозволяє виявити і витягти неконтрастний пломбувальний матеріал. А він все ще зустрічається в стоматологічній практиці. Так, для ефективного вирішення проблеми необхідно спершу видалити старий пломбувальний матеріал з каналу. Помітити його найдрібніші залишки дозволяє потужне збільшення. Наш лікар, використовуючи дентальний мікроскоп, зможе якісно очистити канал, так що ризики подальших запалень будуть виключені.

А ще лікування зубів із застосуванням оптики підвищує ваш комфорт. Ви можете лежати в зручній, розслабленій позі. Лікар знаходиться на комфортній відстані (до півметра).

Спеціалісти

Аллаязова Аліна Азатівна
Аллаязова Аліна Азатівна
Терапевт, Ендодонтист
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Лікування зубів під мікроскопом | Клініка Dent Art | Київ ☛ Лікування зубів під мікроскопом: діагностика, реставрація зубів, лікування каналів зуба, протезування ☛ Запис за тел: 0 800 331 300 ☛ Чекаємо Вас з 8.00 до 21.00 (без вихідних)
  500 1500 UAH