• вул. Чавдар, 7
 • вул. Ревуцького, 9
 • Харківське шосе, 56
 • Одеса, вул. Космонавтів, 5

Лікування каналів зуба

Ендодонтія - спеціалізований стоматологічний напрям, який займається діагностикою та лікуванням каналів зубів. Це одна з найскладніших областей стоматології, де роль якісного виконання робіт (очищення каналів, їх пломбування та відновлення зубної коронки) особливо важлива. Будь-яка помилка загрожує запальними процесами і може привести до ранньої втрати зуба.

У клініці "Дент Арт" в Києві працюють вузькопрофільні фахівці - стоматологи-ендодонтисти. Вони мають багатий досвід лікування кореневих каналів, спираються в роботі на світові стандарти: використовують коффердам, оптику для збільшення, висококласний пломбувальний матеріал, найефективніші і перевірені протоколи лікування. Наші лікарі готові допомогти навіть в найскладніших ситуаціях, коли потрібно переліковування.

Чому варто лікувати кореневі канали в "Дент Арт"?

У нас кожен з етапів лікування каналів зуба виконується з урахуванням світових стандартів ендодонтії. До наших переваг відноситься наступне:

 1. Точна попередня діагностика, в тому числі із застосуванням комп'ютерного томографа для тривимірного знімка. Він покаже розмір і число коренів, ступінь зігнутості каналів.
 2. Лікування під мікроскопом. Застосування оптики дозволяє бездоганно виконати механічну очистку каналів, зберегти максимум здорових тканин, виключити помилки при пломбуванні.
 3. Використання кофердаму для ізоляції проблемного зуба, захисту ротової порожнини від травм, а пломб - від слини і вологи, які можуть негативно позначитися на її терміні служби.
 4. Застосування ефективного знеболювання з швидким відновленням після завершення лікування каналів.
 5. Можемо встановити коронку, так як лікування кореневих каналів зуба є показанням для такої ортопедичної процедури.

Коли потрібне ендодонтичне лікування?

Лікувати кореневі канали необхідно при:

 • ускладненні карієсу;
 • травмуванні зубів;
 • підготовці до протезування. Тільки вилікуваний і якісно запломбований зуб здатний стати надійною опорою для різних ортопедичних конструкцій - мостів, коронок і т.д.

Точна діагностика в ендодонтії

У нашій клініці ми велику роль відводимо попередній діагностиці, без якої ефективне лікування каналів просто неможливо. Так, всі зубні корені дуже індивідуальні. Незважаючи на наявність загальноприйнятих закономірностей, що в різцевих зубах один кореневий канал, в премолярах - два, а в молярах - три, дуже часто на практиці зустрічаються додаткові канали. До того ж і форма їх сильно відрізняється: вони можуть бути тонкими і товстими, довгими і короткими, більш-менш звивистими, з крутими вигинами, склерозованими і т.д.

Комп'ютерна томографія (КТ) дає можливість визначити число коренів і каналів, їх розташування та інші особливості. Ця інформація дозволяє виконати якісне ендодонтичне лікування і виключити ризик помилок.

Використання кофердаму для лікування каналів зуба

Сучасним стандартом лікування кореневих каналів виступає застосування латексної ізоляції проблемних зубів від решти зубного ряду. Для цього використовується кофердам (або раббердам). Така ізоляція забезпечує наступні переваги:

 1. Ви почуваєте себе комфортніше в ході процедури. Захисна плівка створює відчуття, що лікар виконує маніпуляції десь в іншому місці, а не в вашій порожнині рота. Ще вона дозволяє вашому язику зайняти природне положення, ви розслабляєтеся і починаєте нормально дихати. Ще більш відчутний позитивний ефект від подібної ізоляції забезпечений в тих випадках, коли у пацієнта є виражений блювотний рефлекс.
 2. Захист слизової рота від випадкових пошкоджень, як механічних, так і хімічних, адже в ході лікування використовуються різні медикаментозні розчини.
 3. Ізоляція зуба, в якому лікуються канали, від слини і вологи. Будь-яка рідина негативно впливає на адгезію, тобто зчеплення пломбувального матеріалу із зубною поверхнею. Латексна заслінка дозволяє підвищити довговічність пломби.
 4. Захист дихальних шляхів від використовуваних при лікуванні каналів ліків і розчинів.
 5. Додатковий антимікробний захист і підтримка чистоти робочої зони.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Застосування дентального мікроскопа також стало золотим стандартом, коли мова йде про ендодонтичне лікування. Використовуємо збільшення і ми в "Дент Арт". Без нього високоточні дії в каналах зубів були б неможливими.

Виконання всіх лікувальних маніпуляцій під мікроскопом забезпечує наступні переваги:

 • кращу очистку каналу і всіх наявних у ньому важкодоступних місць;
 • збереження здорових тканин зуба в максимальній кількості;
 • видалення залишків пломбувального матеріалу і / або зламаного інструменту з каналу (актуально для випадків переліковування);
 • мінімізація ризику запальних процесів та інших ускладнень.

У вартість лікування каналів у нас входить як механічна, так і медикаментозна його обробка, подальше пломбування із застосуванням термопластифікованої гутаперчі, виконання прицільних знімків і відновлення коронки за допомогою пломбувального матеріалу. Також після лікування каналів ми рекомендуємо нашим пацієнтам в Києві захистити зуб від подальшого руйнування за допомогою установки коронки.

Запишіться на прийом до ендодонтиста нашої клініки онлайн або за телефонами.

Спеціалісти

Бухонська Олександра Сергіївна
Бухонська Олександра Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Гресь Елла Сергіївна
Гресь Елла Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Петрученко Наталія Володимирівна
Петрученко Наталія Володимирівна
Терапевт, Ендодонтист
Раченко Яна Сергіївна
Раченко Яна Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Фесенко Анна Сергіївна
Фесенко Анна Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Хабрат Катерина Валеріївна
Хабрат Катерина Валеріївна
Терапевт, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист
Вартість послуг
 • Ревізія кореневих каналів для прийняття рішення700 грн
 • Апексифікація, закриття перфорації стінки 1 кореневого каналу800 грн
 • Вилучення інодородного тіла з каналу зуба (інструмент, штифт, скловолоконний штифт, вкладка і т.д.) 1 рівень500 грн
 • Вилучення інодородного тіла з каналу зуба (інструмент, штифт, скловолоконний штифт, вкладка і т.д.) 2 рівень800 грн
 • Лікування 1 канального зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль3000 грн
 • Лікування 2 канального зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль4000 грн
 • Лікування 3 канального зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль5500 грн
 • Лікування 4 канального і більше зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль6500 грн
 • Повторне лікування 1 канального зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль4000 грн
 • Повторне лікування 2 канального зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль5000 грн
 • Повторне лікування 3 канального зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген-контроль6300 грн
 • Повторне лікування 4 канального і більше зуба: анестезія + ізоляція зуба системою «Кофердам» + механічна та медикаментозна обробка каналів + пломбування кореневих каналів системою гарячої гутаперчі + відновлення зуба тимчасовим матеріалом + рентген7500 грн
 • Використання мікроскопа при ендодонтичному лікуванні1500 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Лікування каналів зуба | Стоматологія Dent Art | Київ
  3000 7500 UAH