• вул. Чавдар, 7
  • вул. Ревуцького, 9
  • Харківське шосе, 56
  • Одеса, вул. Космонавтів, 5
Васильєв Єгор Дмитрович

Про лікаря

Спеціалізація:Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Досвід роботи:8 років
Відділення:вул. Чавдар, 7
Освіта:

У 2011 р. закінчив ВГУЗУ «Українська медична стоматологічна академія» м. Полтава. 2011-2013 рр. Інтернатура на базі ВГУЗУ «Українська медична стоматологічна академія» м. Полтава і КУ «4-а міська стоматологічна поліклініка».

Абсолютний перфекціоніст в роботі. Протягом багаторічної практичної діяльності він щоразу прагне досягти максимально можливих в кожному конкретному випадку результатів. Єгор Дмитрович на високому рівні володіє новітніми технологіями, поглиблено займається питаннями ендодонтичного лікування з використанням операційного мікроскопа, естетичного відновлення всіх груп зубів, проводить відбілювання зубів із застосуванням найсучаснішої методики в світі ZOOM 4. Професіонал в області пародонтології. Якщо у Вас підвищена кровоточивість ясен під час чищення зубів, прийомі їжі (особливо твердої), при будь-яких інших контактах з яснами, є сигналом того, що час звернутися до Єгора Дмитровича.

До кожного клінічного випадку він підходить з максимальною відповідальністю і скрупульозністю. Знання, чіткість в роботі і прагнення до реалізації запланованого - головні постулати успішного лікування його пацієнтів. Гранична чесність по відношенню до пацієнтів - це принцип роботи доктора. Він продиктований професійними й особистими якостями нашого чудового фахівця. Єгор Дмитрович регулярно бере участь в конференціях, присвяченим питанням ендодонтичного лікування під мікроскопом, оскільки прагне зберегти своїм пацієнтам навіть самі безнадійні зубки. В процесі лікування у Єгора Дмитровича знайдуться слова підтримки для кожного пацієнта, він завжди доброзичливий, терплячий і тактовний. Коли мета досягнута і лікування завершено, він разом з пацієнтом розділяє його щиру радість.Відгуки про лікаря