Антистрес-лікування

  • Лікування зубів уві сні
  • Безпека та швидке відновлення
  • Комп'ютерна анестезія STA

Сучасна стоматологія вже зруйнувала стереотипи про те, що лікування зубів — це хвороблива та дискомфортна процедура. Але люди, які відчувають страх, надмірне хвилювання та інші негативні емоції перед відвідинами стоматолога, залишаються. Спеціально для них ми в нашій клініці «Дент Арт» пропонуємо послугу, яка називається «Антистрес лікування». З нею вам не треба відкладати візит до стоматологічного кабінету до останнього, ризикуючи збереженням зубів або естетикою посмішки. Ми гарантуємо лікування зубів без болю та будь-якого фізичного чи психологічного дискомфорту.

Що таке антистрес лікування?

Суть концепції «Антистрес» — це лікування зубів уві сні. Пацієнт поринає в медикаментозний сон, який за відчуттями не відрізняється від звичайного. А вже після такої седації виконуються необхідні стоматологічні процедури з застосуванням місцевої анестезії. Таким чином можливе лікування карієсу, протезування, імплантація, професійна чистка, тобто будь-які маніпуляції, які вам потрібні.

Вартість послуг
  • Медикаментозний сон (доросла седація)3300 грн

Що таке седація?

Лікування зубів уві сні передбачає седацію. Дослівно цей термін перекладається як заспокоєння. Так, внутрішньовенно вводяться медикаменти, які забезпечують розслаблення пацієнта, і він засинає. На відміну від наркозу седація надає тільки присипляючу дію, тоді як основні рефлекси, включаючи ковтальний, кашльовий та інші, зберігаються. Вона є більш безпечною альтернативою наркозу, виключає наступні негативні відчуття на зразок головного болю або сплутаності свідомості.

Седативні препарати лише знімають зайвий стрес, допомагають нормалізувати артеріальний тиск, що має важливу роль для гіпертоніків, які хвилюються при відвідуванні стоматології.

Ми гарантуємо максимальну безпеку лікування зубів уві сні у нас у «Дент Арт». Після седації пацієнт перебуває під постійним контролем. Фахівці стежать за основними показниками життєдіяльності, зокрема пульсом, сатурацією, артеріальним тиском. Застосовується апаратний контроль глибини сну, що гарантує точне дозування седативного препарату. Це виключає як передозування, так і передчасне пробудження.

Переваги антистрес лікування в «Дент Арт»

  1. Максимальний комфорт. Це лікування зубів без болю, страху, надмірного хвилювання чи іншого дискомфорту.
  2. Безпека та швидке відновлення. Седація — це не наркоз. Усі системи організму працюють, а не пригнічені. Після лікування пацієнта нічого не турбує, навпаки, як і після звичайного сну, з'являється бадьорість і зникає втома.
  3. Можливість проведення тривалих маніпуляцій чи поєднання кількох стоматологічних процедур відразу. Лікування зубів уві сні дозволяє скоротити кількість візитів до клініки. А лікар зможе виконати складне видалення або інші процедури, які без седації були б дискомфортними та проблематичними для будь-якого пацієнта, включаючи того, хто не боїться відвідин стоматолога.
  4. Індивідуальний підхід. Попередньо пацієнти нашої клініки проходять консультацію, а наші лікарі визначають показання та протипоказання для седації, ретельно підбирають препарати та дозування.

Також ми в «Дент Арт» пропонуємо нашим пацієнтам комп'ютерну анестезію STA. Вона забезпечить безболісне введення місцевого знеболюючого. Відповідно, без болю та дискомфорту ми можемо провести лікування навіть без седації. Комп'ютерна анестезія рекомендована дітям та дорослим, які бояться уколів та шприців.

Спеціалісти

Іванюта Вадим Ігорович
Іванюта Вадим Ігорович
Терапевт, Ендодонтист
Аллаязова Аліна Азатівна
Аллаязова Аліна Азатівна
Терапевт, Ендодонтист
Білан Артур Вікторович
Білан Артур Вікторович
Хірург, Хірург-імплантолог
Білько Роман Сергійович
Білько Роман Сергійович
Терапевт, Ендодонтист
Васильєв Єгор Дмитрович
Васильєв Єгор Дмитрович
Терапевт, Хірург, Ендодонтист
Волонт Юлія Сергіївна
Волонт Юлія Сергіївна
Терапевт, Ендодонтист
Лісничий Олексій Валерійович
Лісничий Олексій Валерійович
Хірург-імплантолог
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пануріна Катерина Дмитрівна
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист
Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Хабрат (Шпак) Катерина Валеріївна
Хабрат (Шпак) Катерина Валеріївна
Терапевт, Ендодонтист
Чалова Марія Кирилівна
Чалова Марія Кирилівна
Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання