Птичкіна Юлія Олегівна - Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург DentArt

Птичкіна Юлія Олегівна

Про лікаря

Спеціалізація:Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Досвід роботи:26 років
Відділення:вул. Єлизавети Чавдар, 7, вул. Ревуцького, 9
Освіта:

Закінчила Одеський національний медичний університет, Франкфуртський університет, Віденський медичний університет.

Пройшла навчання в Німеччині, Австрії, Португалії, Швейцарії, Росії, Італії, Франції, Великобританії, ОАЕ, США, Литві, Шотландії, Монако у таких відомих професорів і докторів в області стоматології та хірургії, як: Prof. Dr. Fouad Khoury, Dr. Mauro Fradeani, Dr Federico Tinti, Professor Dr. Anton Sculean.

Встановила більше 23 000 імплантатів. Викладала в Одеському медичному університеті з 1997 по 2005 рік.

"Наші стоматологічні центри створені на основі 25-річного власного досвіду, навчання, роботи і викладання, вивчення чужого досвіду, відвідування кращих європейських клінік. Цей процес не зупиняється, і ми щодня удосконалюємо свою роботу. Стоматологія для нас це і мистецтво, і наше покликання , наше життя і його сенс. Стоматологія - це наша улюблена робота. Кожна гарна посмішка наших пацієнтів, кожна можливість зробити Ваше життя щасливішим і краще - робить і нас краще і щасливіше.

Сучасна стоматологія може все або майже все. Ми Вам до лікування покажемо, якою стане Ваша посмішка, разом з Вами внесемо всі корективи і тільки після цього приступимо до лікування.

І нарешті, найголовніше і найважливіше, без чого найкраще обладнання - просте залізо - наша команда і наш персонал. У популярній книзі «Генії і аутсайдери. Чому одним все, а іншим нічого? » Малькольм Гладуелл популяризував теорію про те, що для того, щоб стати професіоналом у певній галузі, потрібно витратити на її вивчення близько 10 тисяч годин. Так і є. Якщо доктор буде розпорошувати свій час на поглиблене вивчення терапії, ендодонтії, ортопедії, імплантології, пародонтології і т.д., то він не досягне успіху не в одній з цих областей. У нас немає загального прийому. Кожен фахівець займається своєю справою.

Я, як головний лікар всіх чотирьох клінік, не втомлююся повторювати своїй команді: «ЛІКУЙТЕ СВОГО ПАЦІЄНТА ТАК, ЯК ВИ ЛІКУВАЛИ Б СВОЮ МАМУ».

Додаткова освіта    Відгуки про лікаря

    Клієнт:Анна Артёменко

    13.11.2020

    Благодарна врачу-хирургу Птичкиной Юлие Олеговне! Мастер своего дела! Провела удаление 4х сложных восьмёрок абсолютно безболезненно и общей сложностью в 40 минут. Смело обращайтесь в клинику. Здесь Вы гарантировано получите обслуживание и лечение на высшем уровне! Девочки на ресепшене с трепетом относятся к каждому пациенту. Рекомендую!