Імплантація зубів під ключ

03.05.2021

Для відновлення втрачених зубів пропонується найбільш прогресивний метод - імплантація. Так, на місці втраченого зуба встановлюється титановий штифт (імплантат), що виконує роль штучного кореня. На завершення процедури відновлення на нього ставлять одиночну коронку або незнімний протез (наприклад, міст).

Поряд з численними плюсами, такими як безпека, ефективність, невеликі терміни (припустимо, одноетапна імплантація вимагає мінімум часу), є у процедури і мінус, а саме висока ціна. Але якщо вартість імплантації спочатку відома пацієнтові, а він буде знати, скільки грошей потрібно заплатити за кожен процес, то рівень довіри до клініки і лікаря буде високий.

Саме такий прозорий підхід використовуємо ми в "Дент Арт". У нас виконується імплантація зубів під ключ, при якій ще на самому початку формується детальний план лікування. У нього входить як попередня діагностика і підготовчі процедури, так і саме вживлення імплантату і протезування. Плюс ви відразу дізнаєтеся, якою буде вартість імплантації в цілому, а не тільки ціну самого імплантату або окремих процедур.

Протоколи відновлення зубів

Спочатку існував тільки один варіант імплантації - двоетапний. У цьому випадку на першому етапі вживляли імплантат, потім потрібно було витримати паузу на його приживлення. А вже після цього виконувалося протезування. Класична імплантація з'явилася першою, вона найбільш вивчена і універсальна, але не швидка (в середньому від півроку).

Згодом виникли й інші протоколи відновлення зубів. До таких, наприклад, відноситься одномоментна імплантація. Її зазвичай виконують одразу ж після видалення зуба. При цьому в багатьох випадках після імплантації штучного кореня встановлюється тимчасова коронка. А вже при повному приживленні імплантату, цей протез замінюється на постійний. Але крім миттєвого навантаження можливе і відстрочене.

Ще один актуальний спосіб відновлення зубів - базальна імплантація. Її ще називають одноетапною або безопераційною. У цьому випадку замість розрізу ясна установка штучного кореня здійснюється через невеликий прокол. Одноетапна імплантація передбачає використання моноблочних імплантатів, які відразу після імплантації навантажують коронками. На цю процедуру може знадобитися до декількох днів, а на повне загоєння йде менше місяця.

Ключові етапи імплантації зубів

Незалежно від протоколу відновлення, імплантація вимагає діагностики, підготовки і подальшої реабілітації. Та й загальні процеси в ході лікування в більшості своїй єдині, а саме:

  1. Підготовка, яка включає діагностичні процедури, санацію ротової порожнини, вибір протоколу та імплантаційних систем.
  2. Нарощування кісткової тканини (синус-ліфтинг або інші види остеопластики). Цей етап необхідний при недостатньому об'ємі кістки для установки імплантату.
  3. Імплантація штучного кореня.
  4. Установка формувача ясен і абатмента. Ці процеси потрібні тільки тоді, коли проводиться класична імплантація. Пристрій для формування потрібен для надання природного контура ясенним тканинам навколо майбутньої коронки. Він ставиться через 3-6 місяців після вживлення імплантату. А абатмент являє собою з'єднувальний елемент між штучним коренем і коронкою. Його ставлять через 2 тижні після установки формувача ясен.
  5. Протезування. На цьому етапі на імплантат встановлюється коронка або інший вид незнімного протеза (припустимо, мостовидний).
  6. Реабілітація з періодичними відвідуваннями лікаря, професійною гігієною порожнини рота і т.д.

Імплантація зубів під ключ

У деяких стоматологічних клініках на первинній консультації повідомляється вартість імплантації, яка в результаті виявляється лише ціною самого імплантату. В цьому випадку підсумкові витрати виявляються істотно вищими.

Уникнути подібних ситуацій дозволяє імплантація зубів під ключ. У нас в "Дент Арт" вона включає в себе весь комплекс послуг на кожному з етапів відновлення зубів, починаючи від першої консультації і закінчуючи контрольними візитами при реабілітації.

Крім того імплантація зубів під ключ - це максимальна прозорість і визначеність в плані цін. Ви відразу ж знаєте, скільки доведеться заплатити за той чи інший протокол лікування, наскільки може зрости підсумкова вартість при необхідності нарощування кісткової тканини, вибір тієї чи іншої імплантаційної системи. Немає ніяких прихованих платежів, що, звичайно ж, зручніше для вашого фінансового планування.

Автор статті:
Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург

Детальніше про послуги