Імплантація при повній відсутності зубів (повній адентії)

 • Беремося за найскладніші випадки
 • 100% гарантія

Не так давно при повній відсутності зубів (адентії) єдиним рішенням в стоматології вважався знімний протез. Але він негативно позначався на загальній якості життя і емоційному стані людини, викликав дискомфорт в процесі пережовування їжі, міг впливати на дикцію. Крім того протез потребує коригувань, а з періодичністю в кілька років - в заміні, візуально відрізняється від природних зубів.

На щастя, тепер проблема повної відсутності зубів вирішується за рахунок імплантації, яка позбавлена всіх перерахованих вище недоліків. Виконати протезування на імплантатах в Києві ви можете у нас в "Дент Арт". Хочете дізнатися деталі? Запишіться до наших хірургів-імплантологів прямо зараз.

Вартість послуг

Що пропонує наша клініка для імплантації при повній адентії?

 1. Використовуємо сучасні методики, в тому числі "всі на чотирьох" (протез на 4 імплантатах), незнімний міст на 6-ти імплантатах, тотальну (або повну) імплантацію.
 2. Пропонуємо послуги кращих українських хірургів-імплантологів, які не тільки практикують, але і регулярно підвищують свої компетенції.
 3. Виконуємо висококласну діагностику із застосуванням комп'ютерної томографії. Тривимірні знімки дозволяють оцінити стан тканин ротової порожнини і зубів, що залишилися, підібрати оптимальний метод імплантації та / або спланувати необхідне попереднє лікування.
 4. Використовуємо імплантати перевірених виробників, включаючи швейцарські Straumann і американські Nobel Biocare.
 5. Здійснюємо антистрес-процедури: імплантати встановлюються з максимальним комфортом для вас, в тому числі можливе лікування уві сні (глибока седація).
 6. Зробимо безопераційну імплантацію. Ще вона називається атравматичною або трансгінгівальною процедурою, при якій імплантат вживлюється не в кістку (як при традиційному підході), а в м'які тканини, що не передбачає додаткових розрізів ясна і подальшого накладення швів.

Основні плюси імплантації при повній відсутності зубів

Ключовим достоїнством є надійна фіксація протезів, оскільки в ролі їх опори виступають імплантати. До інших сильних сторонім імплантації при відсутності зубів відноситься наступне:

 • збереження кісткової тканини. Вона з установкою імплантатів не стає тоншою, як у випадку зі звичайним знімним протезуванням, при якому конструкція тисне і стоншує кістку;
 • якісне, безболісне і комфортне пережовування їжі;
 • естетична привабливість. Після протезування на імплантатах зубний ряд не відрізнити від природного.

Які методи імплантації використовуються в "Дент Арт" при адентії?

При втраті всіх зубів наші лікарі в Києві можуть використовувати такі методи імплантації:

 1. "Усі на чотирьох", тобто протезування на 4-х імплантатах із застосуванням незнімної або знімної конструкції. Протез фіксується на четвірці імплантатів, що встановлюються як на нижній, так і на верхній щелепі. Метод "усі на чотирьох" є найменш витратним фінансово, рекомендований в ситуаціях, коли у пацієнта в районі жувальних зубів є недостача кісткової тканини.
 2. Незнімні конструкції на 6-ти імплантатах. Процедура з імплантацією шестірки штучних коренів.
 3. Повна або тотальна імплантація. Буквально замість кожного втраченого зуба імплантується свій імплантат з подальшою фіксацією керамічних коронок. І знизу, і зверху ставлять від 8 до 12 імплантатів, тим самим відновлюючи гарний зубний ряд. Попередньо може знадобитися кісткова пластика. Такий метод вважається найбільш естетичним, довговічним і функціональним, але одночасно і найдорожчим і тривалим.

Як виконується імплантація при повній адентії?

Імплантація включає такі обов'язкові етапи:

 1. Підготовка та діагностика. Наші фахівці оцінюють об'єм кістки, виявляють приховані запальні осередки, які вимагають попереднього лікування, підбирають оптимальну довжину і діаметр імплантатів.
 2. Визначення висоти прикусу і виготовлення індивідуальної тимчасової конструкції.
 3. Власне імплантація зубів, яка може проходити як за класичним методом, так і трансгінгівально: з проколами по шаблону, без додаткових розрізів ясен для установки імплантату і подальшого накладення швів.
 4. Протезування. Спочатку фіксуються тимчасові конструкції, які дозволять пацієнтові звикнути до нового зубного ряду, навчитися пережовувати їжу. А вже потім настає черга установки постійних керамічних зубів.

Якісне відновлення зубів неможливе при відсутності грамотного планування лікування, а підсумковий успіх обумовлює професіоналізм хірургів-імплантологів та інших членів команди нашої клініки.

Протипоказання для імплантації при повній відсутності зубів

 • злоякісні пухлини найважливіших внутрішніх органів;
 • серйозні захворювання крові;
 • хронічний стоматит та інші захворювання слизових порожнини рота;
 • цукровий діабет.

Для методу "без операції" ці захворювання на стадії ремісії не є абсолютним протипоказанням. Але і для цієї процедури також можуть бути встановлені обмеження: вона не використовується при недостатньому обсязі кісткової тканини в зоні установки імплантатів.

Рішення про можливість реалізації та методі імплантації приймається лікарями нашої клініки "Дент Арт" в Києві в індивідуальному порядку.

Команда хірургів-імплантологів у Києві

Білан Артур Вікторович
Білан Артур Вікторович
Хірург, Хірург-імплантолог
Лісничий Олексій Валерійович
Лісничий Олексій Валерійович
Хірург-імплантолог
Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Імплантація при повній відсутності зубів | Клініка Dent Art ☛ Імплантація зубів при повній адентії ☛ Беремося за складні випадки ☛ Методики All-on-4 і All-on-6 ☎ Запис за тел: 0 800 331 300 (з 8.00 до 21.00) ☛ Без вихідних (Позняки, Осокорки)
  3000 25000 UAH