Ціна на зубні імпланти

27.10.2021

Якщо пацієнта цікавить імплантація зубів, то насамперед він хоче розуміти, скільки це буде коштувати. Інформацію про ціни зазвичай спершу ретельно шукають в інтернеті. А потім вартість імплантації обов'язково уточнюють на першій консультації зі стоматологом-імплантологом. Але без додаткової діагностики, а саме комп'ютерної томографії щелепи, одразу визначити точні розцінки дуже складно. А ще є різні імплантаційні системи, види та концепції лікування, а також багато інших нюансів, з яких складається сумарна вартість імплантації.

Від чого залежать витрати пацієнта при імплантації?

Імплантація зубів — дуже індивідуальна процедура. Тому її вартість насамперед залежить від тієї ситуації, з якою пацієнт звертається до нашої клініки «Дент Арт». А вже в кожному конкретному випадку підсумкова ціна імплантації складається з вартості необхідних матеріалів (а це не лише сам імплантат і коронка) та всіх етапів робіт, що виконуються хірургом-імплантологом (та іншими стоматологами, якщо це потрібно).

Таким чином, основні статті витрат на імплантацію такі:

 • вартість імплантату (одного чи потрібної кількості);
 • вартість індивідуального формувача;
 • ціна абатменту — спеціального перехідника, що дозволяє встановити на імплантат коронку;
 • вартість тимчасових та постійних коронок або інших протезів (мосту тощо);
 • ціна роботи хірурга-стоматолога та інших фахівців.

Кожна складова може мати велику диференціацію ціни. Так, на підсумкову вартість сильно впливає використовувана імплантаційна система (виробник імплантатів). Плюс можуть знадобитися додаткові етапи під час підготовки до імплантації.

Імплантаційні системи та їх вартість

У нашій клініці використовується продукція різних виробників. Ми готові запропонувати нашим пацієнтам як відносно недорогі, так і преміальні імплантаційні системи:

 • наприклад, імплантати корейської марки Mega Gen коштують менше ніж 10 тисяч гривень (сюди вже входить і робота імплантолога);
 • до середнього класу можна віднести системи Anyridge та Ankylos: їх установка обійдеться відповідно 13 та 15,5 тис. грн;
 • преміальний сегмент представлений продукцією світових лідерів, а саме Nobel Biocare та Straumann: вартість встановлення цих імплантів знаходиться в діапазоні від 18,5 до 22,5 тис. грн.

Від виробника залежать і ціни на абатменти. Їхній діапазон становить від 2500 до 6200 грн (вже з урахуванням послуг установки).

Додаткові витрати при імплантації зубів

Нерідко вживленню імплантату передують обов'язкові підготовчі етапи. Відповідно, їх виконання збільшить підсумкову вартість імплантації. Можливі додаткові витрати пацієнта такі:

 • попередня діагностика. У нас це КТ щелеп із подальшим аналізом даних за допомогою програмного забезпечення Diagnocat. Ці обстеження вже входять у вартість первинної консультації імплантолога у Києві (ціна стартує від 450 грн);
 • встановлення формувача ясен (2200 грн);
 • операції кісткової пластики чи синус-ліфтингу. Вони можуть знадобитися тоді, коли у пацієнта є нестача кісткових тканин для вживлення імплантата. Вартість таких процедур залежить від складності та варіюється у нас від 4000 до 14000 гривень;
 • підготовка порожнини рота (санація), яка включає професійну гігієну (вартість від 1650 грн) та різні види лікування зубів (за показаннями).

Максимум прозорості перед клієнтом

Ми в «Дент Арт» розуміємо, що імплантація зубів є дуже дорогою процедурою. Тому ми завжди відкриті та прозорі у питаннях ціноутворення. Усі розцінки наведено на нашому сайті. Плюс для кожного нашого пацієнта складається детальний план лікування з зазначенням усіх етапів і витрат. У нас немає прихованих платежів чи якихось непередбачених подорожчань.

Автор статті:
Хірург, Хірург-імплантолог

Детальніше про послуги