Лісничий Олексій Валерійович - Хірург-імплантолог DentArt

Лісничий Олексій Валерійович

Про лікаря

Спеціалізація:Хірург-імплантолог
Досвід роботи:16 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9
Освіта:

Закінчив Дніпровський державний медичний університет в 2004 році, в 2006 році пройшов інтернатуру на факультеті післядипломної освіти (м.Кривий Ріг). Є лікарем І-кваліфікаційної категорії з діючим сертифікатом. Член Асоціації стоматологів України.

Багаторічний досвід роботи в напрямку хірургії та імплантації, встановлення більш ніж 1000 зубних імплантатів, участь у міжнародних семінарах, мастер-класах та конференціях, присвячених питанням сучасної стоматології – лікар хірург-імплантолог Олексій Валерійович без сумнівів є відмінним спеціалістом, який завжди відповідально й сумлінно підходить до виконання своєї справи.

Основні напрямки роботи лікаря – дентальна імплантація різного ступеня складності, планування ортопедичної конструкції до встановлення імплантата спільно з лікарем стоматологом-ортопедом, операції All-оn-4, All-оn-6, всі рівні навігаційної хірургії, робота із різними системами імплантатів. В своїй практиці використовує передові технології планування імплантації та протезування, пройшовши курси в кращих спеціалістів України та визнаних «гуру» світової практики.

Лікар регулярно підвищує свої компетенції, любить допомагати своїм пацієнтам у вирішенні проблем відсутності зубів будь-якої складності. Відповідальним підходом до виконання роботи Олексій Валерійович гарантує здоров’я та красу посмішки з максимальною якістю та безпекою.

Додаткова освіта    Відгуки про лікаря