Імпланти Straumann

 • Еталонна якість
 • Показник приживлення 99.6%
 • Мінімальні протипоказання

Імплантати Straumann — це преміальна продукція однойменної швейцарської компанії, яка входить до кращих імплантаційних систем світу. До її переваг належать висока надійність, швидка приживлюваність і вкрай низькі показники відторгнення. Імпланти Straumann гарантують вам успішну процедуру імплантації в 99% випадків.

Якщо ви хочете відновити зуби в Києві так, щоб це було один раз і на все життя, вибирайте послуги нашої клініки «Дент Арт». У нас працюють найкращі хірурги-імплантологи України, пропонуються найкращі імплантаційні системи, включаючи імпланти Straumann. У процесі операції ви не відчуєте болю, а після імплантації зубів отримаєте саме ті результати, на які чекали.

Чому імпланти Straumann такі хороші?

Імплантати цього виробника не випадково вважаються світовим лідером та провідним брендом у стоматології. До беззаперечних переваг продукції Straumann належать:

 1. Високий рівень якості та одні з найкращих показників приживлення (99.6%).
 2. Великий асортимент продукції. Імпланти Straumann можуть використовуватися в різних клінічних випадках.
 3. Мінімальні протипоказання для застосування. Вони підходять завзятим курцям, пацієнтам із тяжкими захворюваннями, на кшталт цукрового діабету тощо. Також установка імпланта цього виробника можлива при наявності різних анатомічних особливостей кісток черепа.
 4. Швидке приживлення та скорочення термінів лікування. Якщо з іншими системами імплантації часто потрібно чекати 3-6 місяців, то імплантати Straumann зазвичай прижилюються в період до 6 тижнів після імплантації зубів. В результаті й процес відновлення для пацієнтів проходить набагато простіше та безболісно.

Фірмові технології Straumann

Імпланти Straumann виготовлені із висококласного чистого титану. Цей матеріал має гіпоалергенні властивості, нешкідливий і характеризується бездоганною біосумісністю. Але такі плюси сьогодні властиві багатьом іншим імплантаційним системам. Головні відмінності продукції Straumann у їхніх запатентованих технологіях та конструктивних рішеннях. Основні з них наступні:

 1. Спеціальне покриття SLActive. На поверхні імплантату передбачена спеціальна шорсткість. Вона збільшує площу контакту титанового стержня зі зубними тканинами, сприяє швидкому приживленню та підвищує загальні терміни служби. Також ця поверхня має гідрофільні властивості, тому кістка починає формуватися навколо штучного кореня майже відразу після імплантації зубів.
 2. Конусоподібні штифти, що повторюють форму природного зубного кореня. Тому імпланти Straumann відзначаються високою первинною стабільністю. Також міцне з'єднання тут забезпечується між самим штучним коренем і абатментом (перехідником, на який потім фіксується коронка).
 3. Технологія Bone Control Design. Це цілий набір біомеханічних властивостей титанового стержня, завдяки яким установка імпланту мінімізує травматизацію м'яких та втрату кісткових тканин.
 4. Імпланти Straumann поставляються в спеціальних герметичних контейнерах. Це виключає випадкові механічні пошкодження штучного кореня та забезпечує найвищий рівень стерильності.

Скільки коштують імпланти Straumann?

Ці імплантаційні системи належать до преміального сегменту, що зумовлено еталонною якістю продукції, бездоганними матеріалами виготовлення та високими показниками успішності приживлення.

Усі деталі ви можете дізнатись на консультації з хірургом-імплантологом.

Команда хірургів-імплантологів у Києві

Білан Артур Вікторович
Білан Артур Вікторович
Хірург, Хірург-імплантолог
Лісничий Олексій Валерійович
Лісничий Олексій Валерійович
Хірург-імплантолог
Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Вартість послуг
 • Первинний прийом хірурга-імплантолога450 грн
 • Первинний прийом провідного хірурга-імплантолога Птичкіної Ю.О.1500 грн
 • Установка імплантату Straumann, BLX (Швейцарія)18500 грн
 • Установка імплантату Straumann, BLX SLActive (Швейцарія)22500 грн
 • Тимчасовий абатмент Straumann (Швейцарія)3300 грн
 • Установка абатмента Straumann (Швейцарія)4500 грн
 • Установка індивідуального титанового абатмента Straumann (Швейцарія) під гвинтову фіксацію6200 грн
 • Установка індивідуального титанового абатмента Straumann BLX (Швейцарія) під гвинтову фіксацію6200 грн
 • Установка індивідуального цирконієвого абатмента Straumann (Швейцарія)6200 грн
 • Установка індивідуального цирконієвого аббатмента Straumann BLX (Швейцарія)6200 грн
 • Багатоагрегатний абатмент Straumann (основна частина)6500 грн
 • Багатоагрегатний абатмент Straumann BLX (основна частина)6500 грн
 • Багатоагрегатний абатмент Straumann, Straumann BLX (у відповідь циліндр), тимчасовий3200 грн
 • Багатоагрегатний абатмент Straumann BLX (зворотний циліндр)4000 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання