Вилична імплантація зубів Zygoma

При втраті зубів основним дієвим методом їх відновлення вважається класична імплантація. Але при атрофії кісткової тканини їй повинна передувати операція остеопластики (нарощування). Плюс нерідко для подібних маніпуляцій є протипоказання. Раніше в таких випадках була одна альтернатива — незручні знімні протези. Сьогодні ж є й інший, більш ефективний вихід — виличні імпланти.

Вони дозволяють мінімізувати ризики ускладнень і відторгнення, підходять пацієнтам у віці та / або з патологіями гайморових пазух. Сьогодні така техніка імплантації стає більш поширеною (у зв'язку з цим і більш привабливою за ціною), в тому числі використовується кваліфікованими фахівцями нашої клініки «Дент Арт».

Вартість послуг
 • Первинний прийом провідного хірурга-імплантолога Птичкіної Ю.О.1500 грн

Чим відрізняється вилична імплантація зубів від класичної?

Основна відмінність полягає в тому, що виличні імпланти імплантуються у виличну кістку. Остання є більш щільною і міцною за своєю структурою. До того ж вона не схильна до атрофії, тобто здатна стати надійною опорою для імплантованих штучних коренів буквально в будь-якому віці.

Також вилична імплантація зубів на відміну від класичної виконується швидше: попередньо не потрібні операції з нарощування кісткової тканини, а вже після установки імпланта не потрібна пауза на приживлення, подальшу установку формувача ясен, очікування загоєння тощо.

Самі виличні імпланти відрізняються від класичних збільшеною довжиною і особливою формою. Першою таке інноваційне рішення запропонувала швейцарська компанія Nobel Biocare. Саме її виличні імпланти Зігома (Zygoma) стали новим словом у стоматологічній імплантації. На відповідну продукцію дається довічна гарантія, а приживлюваність, як правило, забезпечена навіть у найскладніших випадках.

Переваги установки вилицевих імплантів

 1. Швидке відновлення втрачених зубів з негайним навантаженням. У такому випадку відразу вирішуються як естетичні питання, так і проблема відновлення жувальної функції.
 2. Імплантація без обов'язкового нарощування кісткової тканини.
 3. Мінімальні ризики ускладнень і проблем з приживленням. Якщо використовується висококласна продукція, така як виличні імпланти Зігома (Zygoma), то з максимальною вірогідністю вони прослужать вам усе життя.
 4. Можливість відмовитися від знімного протезування, уникнути незручностей і спростити догляд за ротовою порожниною.

Показання до застосування вилицевих імплантів

Вилична імплантація зубів застосовується в тих випадках, коли інші (класичні) методи з тих чи інших причин не підходять. Сьогодні виличні імпланти застосовують при:

 1. Повній або частковій втраті зубів верхньої щелепи.
 2. Атрофії кісткової тканини верхньої щелепи, викликаної травмами, тривалою адентією, серйозними хронічними патологіями.
 3. Невдалому виконанні класичної імплантації (відторгненні) або процедури синус-ліфтингу. Вилична імплантація в такій ситуації — виграшна альтернатива використанню знімних протезів або складним, дорогим і тривалим маніпуляціям з підсадки кісткової тканини.
 4. Захворюваннях гайморових пазух, які є протипоказаннями для остеопластики та класичної імплантації.
 5. Відсутності можливості носити знімні протези. Є індивідуальна непереносимість, виникають блювотні рефлекси або алергічні реакції.
 6. Літньому віці пацієнта.
 7. Необхідності швидкого відновлення зубного ряду.

Попередні обстеження та основні етапи імплантації

Як і при будь-якій імплантації зубів, запорукою успіху процедури є якісна і детальна підготовка. Насамперед лікарю потрібно оцінити можливість установки вилицевих імплантів, для чого крім огляду й анкетування потрібні й додаткові інструментальні обстеження. Панорамного знімка для прийняття рішення недостатньо: потрібне проведення комп'ютерної томографії, а також розгорнутий аналіз крові, що дозволяє оцінити загальний стан здоров'я. При хронічних хворобах стоматолог також може направити пацієнта на консультацію до вузьких спеціалістів.

Процес імплантації вилицевих імплантів по травматичності схожий з класичною імплантацією, якій передує нарощування кістки (синус-ліфтинг). При цьому сама операція з імплантації штучного кореня у виличну кістку, як правило, протікає легше, адже гайморова пазуха не зачіпається, тому великий набряк не з’являється, а відновлення відбувається швидше (зазвичай за кілька днів).

Операція здійснюється під седацією, тобто пацієнт нічого не відчує. Плюс одразу ж можлива установка тимчасових протезів, тобто вже в день імплантації ви отримуєте посмішку з зубами, якими до того ж можна жувати. Негайне навантаження лише прискорює приживлення.

Імплантацію виконує

Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання