Як вибрати клініку для імплантації зубів?

26.03.2021

Послуги імплантації зубів сьогодні пропонують практично всі стоматологічні клініки. Кожна обіцяє відмінну якість і обов'язково заявляє про свої вагомі переваги. Але слід розуміти, що імплантація зубів - непроста і відповідальна процедура, тому вам слід уточнити ряд важливих моментів до того, як прийняти остаточне рішення про вибір стоматології.

Ми в «Дент Арт» рекомендуємо звернути увагу на такі ключові аспекти, як діагностика, методи підготовки до імплантації, способи знеболювання,які використовуються, додаткові можливості, на зразок імплантації без розрізів. Розглянемо ці особливості докладніше.

Діагностичні можливості

Імплантації зубів обов'язково передує діагностика, яка дозволить імплантологу визначити стан кісток щелепи, наявність достатнього обсягу тканин для вживлення імплантату, необхідність кісткової пластики, наявність / відсутність протипоказань. І, звичайно ж, хороша клініка в Києві повинна мати у своєму розпорядженні відповідне діагностичне обладнання. Наприклад, якщо для виконання комп'ютерної томографії вас направляють в іншу стоматологію, то краще в цьому медцентрі імплантацію не проводити.

Підготовка до імплантації

Не завжди до імплантації зубів можна приступати відразу після звернення в стоматологію. Нерідко потрібне нарощування кісткової тканини, в тому числі така операція як синус-ліфтинг. Відповідно в стоматології, в яку ви звертаєтеся, повинні бути хірурги, які виконують цей та інші види остеопластики.

Якщо вам повідомляють, що у вашому випадку імплантація зубів неможлива саме через проблеми з щелепними кістками, то краще звернутися в іншу клініку. Можливо, там просто не роблять синус-ліфтинг та / або не застосовують пластинкові імплантати, вживлення яких можливо при резорбції (руйнуванні) кістки.

Знеболювання при імплантації зубів

У більшості випадків для імплантації імплантатів досить місцевого знеболювання. З ним процедура імплантації проходить практично з тими ж відчуттями, що і звичайне лікування карієсу. Але деяким пацієнтам місцева анестезія не підходить, припустимо, через страхи або інші психологічні причини. На цей випадок хороша стоматологічна клініка, що виконує імплантацію зубів, повинна запропонувати альтернативні варіанти знеболювання.

У нас в "Дент Арт", є можливість лікування уві сні.

Також ми пропонуємо різні види імплантації зубів, в тому числі одномоментну, при повній відсутності зубів, без розрізів (по хірургічному шаблону). Відповідно чим ширший спектр послуг пропонує клініка, тим, як правило, більш досвідчені і кваліфіковані імплантологи тут практикують. Враховуйте це при виборі стоматології для імплантації.

Ціна на імплантацію зубів в Києві.

Автор статті:
Хірург, Хірург-імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург

Детальніше про послуги