Переліковування каналів зуба під мікроскопом

17.03.2021

Переліковування кореневих каналів - відповідальна процедура, яка може знадобитися якщо первинне лікування каналів було виконано з помилками або ж під пломбою розвинулося запалення нерва. Подібне буває, наприклад, якщо при пломбуванні використовувався не найсучасніший матеріал, який з часом руйнується або втрачає свою початкову герметичність. Повторна ревізія є більш трудомістким і складним процесом, який потребує високого професіоналізму від лікаря-стоматолога.

Відповідні компетенції і досвід в Києві мають наші спеціалісти "Дент Арт". Важливо, що ми виконуємо переліковування зубних каналів під мікроскопом, що гарантує високу ефективність і безпеку процедури, дозволяє скоротити ризики будь-яких помилок і знизити витрати часу на лікування.

Чому потрібна повторна обробка кореневих каналів?

По відношенню до лікування каналів, яке виконується вже не в перший раз, зазвичай використовується термін "переліковування". Але це не означає, що подібна процедура потрібна виключно тоді, коли вперше пломбування каналів було зроблено неякісно. Необхідність повторення лікувальних процедур найчастіше пов'язана з помилками в ході первинної терапії, але є й інші причини для цього, а саме:

  1. Повторне попадання інфекції в область верхівки кореня зуба (апекс).
  2. Втрата використовуваним пломбувальним матеріалом початкової герметичності.
  3. Порушення герметичності коронки або пломби, встановленої після пломбування каналів.
  4. Складна будова або розташування каналів пацієнта, що ускладнило як саме їх виявлення, так і процедуру первинного лікування. Щоб не треба було переліковування у нас робота з каналами завжди проводиться з дентальною оптикою для збільшення.

Коли потрібне переліковування кореневих каналів?

При появі зубного болю та інших скарг пацієнтові призначається рентгенографія, за допомогою якої можна виявити наступне:

  • запальний процес;
  • часткову заповненість каналу або присутність в ньому сторонніх предметів.

Все з перерахованого вище є показанням для нової ревізії.

Як виконується ревізія каналів в "Дент Арт"?

Повторне лікування є багаторівневим процесом. Ми використовуємо мікроскоп, щоб підвищити точність роботи, прискорити її і мінімізувати ризики інфікування пародонта.

До основних етапів процедури відноситься:

  • розпломбування;
  • механічна та медикаментозна обробка каналів і видалення осередку інфекції;
  • герметичне пломбування гарячою гутаперчею.

Наші стоматологи в Києві використовують мікроскоп, який забезпечує еталонну якість обробки кореневих каналів за рахунок багаторазового збільшення. Це дає наступні переваги:

  • допоможе виявити точну кількість і розгалуженість каналів;
  • дозволить ефективно очистити їх і ліквідувати осередки інфекції;
  • дасть можливість зберегти здорові тканини і залишити навіть сильно зруйновані зуби.
Автор статті:
Пародонтолог, Терапевт, Ендодонтист

Детальніше про послуги