Безметалеві коронки (цирконієві)
image Записатися на прийом

Безметалеві коронки (цирконієві)

Коронки з діоксиду цирконію - це один з найбільш прогресивних способів протезування 21 століття. Вони відповідають найвищим вимогам з точки зору міцності і естетики, можуть дуже точно імітувати натуральні тканини зубів, їх колір і блиск. У складі таких коронок немає металу (звідси і назва безметалеві), що робить їх нешкідливими і гіпоалергенними.

Якщо ви хочете поставити собі цирконієві коронки в Києві, звертайтеся до ортопедів нашої клініки "Дент Арт". Наші лікарі є експертами в області естетики, регулярно використовують безметалеві коронки в своїй роботі. Встановити такі ортопедичні конструкції можна як на імплантати, так і на власний зуб. В останньому випадку ми обов'язково подбаємо про найбільш щадну попередню підготовку.

Щоб дізнатися більше подробиць, зв'яжіться з нашими консультантами або запишіться на прийом онлайн на сайті.

Вартість послуг
  • Первинний прийом ортопеда (огляд, консультація, складання плану лікування)650 грн
  • Примірка ортопедичної конструкції0.0 грн
  • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням за технологією Multi Layered10400 грн
  • Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з гвинтовою фіксацією8300 грн
Оплата частинами privat mono

Чому варто вибрати безметалеві коронки?

На користь таких коронок говорять їх незаперечні сильні сторони, а саме:

  • висока міцність і надійність, яка не поступається металу;
  • відмінні естетичні властивості. Різновиди коронок з цирконію зі спеціальним керамічним напиленням абсолютно гармонійні в природному зубному ряду. Потрібно лише правильно підібрати колір, що не стане проблемою для наших досвідчених ортопедів;
  • довговічність без зміни форми або кольору. Такі коронки не схильні до деформацій і зафарбуванню харчовими барвниками;
  • ідеальна біологічна сумісність: ймовірність алергічних і гальванічних реакцій виключена, до того ж матеріал коронок не окислюється в результаті постійного впливу слини;
  • невелика товщина (приблизно 1 мм), завдяки чому попереднє препарування зводиться до мінімуму на фоні протезування металокерамічними коронками;
  • відмінна щільність прилягання, що зводить до мінімуму ризики ускладнень, включаючи інфікування тканин бактеріями;
  • мінімальна теплопровідність матеріалу. В результаті можна вживати гарячу або холодну їжу (напої) без страху неприємних відчуттів;
  • відсутність характерної для металокерамічних коронок темної смужки у ясенного краю.

Коронки з цирконію: ключові особливості та різновиди

Діоксид цирконію відноситься до сучасних біокерамічних матеріалів, які використовуються для створення коронок. Він є надтвердим і дуже міцним, але в той же час характеризується високими естетичними властивостями, що дозволяє вам розраховувати на природну і красиву посмішку.

Для отримання такої коронки необхідний високотехнологічний процес, в ході якого з заготовки виходить готова конструкція, ідеально відповідна індивідуально виконаним зліпкам. Важливо, що коронка з діоксиду цирконію відрізняється невеликою вагою, як результат вона не має небажаного впливу на зуби, в тому числі якщо знаходиться в складі мостоподібного протезу, яка бере участь в жувальної функції.

Використовувати безметалеві коронки можна для протезування будь-яких зубів, включаючи і ті, що знаходяться в зоні посмішки.

Виділяють два основних види таких коронок:

  • цільні. Складаються тільки з цього біокерамічного матеріалу і не передбачають додаткових покриттів. Їх використовують для відновлення бічних (жувальних) зубів, для яких вкрай важлива висока механічна міцність. А ось для фронтальних вони не підходять через те, що не володіють природною прозорістю, характерною для натуральної емалі;
  • з додатковим керамічним покриттям. Це відмінні коронки для зони посмішки. На основу з діоксиду цирконію або литого силікату (Emax) наноситься тонкий керамічний шар, що володіє необхідним рівнем прозорості. Після завершення процесу зчеплення кераміка тонується під колір емалі конкретного пацієнта, відбувається нанесення тіней, виконується полірування.

Цирконієві коронки використовуються при реставрації одного зуба або повній адентії, протезуванні на імплантатах, наявності алергії на метали, а також в ситуаціях, коли альтернативні варіанти протипоказані.

Як встановлюються коронки з цирконію в "Дент Арт"?

Наші досвідчені спеціалісти в Києві встановлюють коронки відповідно до світових стандартів ортопедичного лікування, а саме:

  • проводять попередню діагностику, складають план необхідного ортопедичного лікування;
  • виконують препарування зубів;
  • отримують відтиснення;
  • встановлюють тимчасові пластмасові коронки;
  • підбирають колір майбутніх ортопедичних конструкцій, використовуючи передові технології, включаючи комп'ютерне моделювання;
  • здійснюють примірку постійних коронок;
  • якщо попередній етап не викликає якихось нарікань, то виконується фіксація конструкції.

Стоматологи-ортопеди

Петрик Павло Володимирович
Петрик Павло Володимирович
Гнатолог, Ортопед
Хоруженко Сергій Сергійович
Хоруженко Сергій Сергійович
Гнатолог, Ортопед
Талан Євген Олександрович
Талан Євген Олександрович
Гнатолог, Ортопед
Тюрменко Віктор Іванович
Тюрменко Віктор Іванович
Гнатолог, Ортопед

Поширені запитання

  • Чим цирконієві коронки відрізняються від керамічних?

    Цирконієві коронки фрезеруються з цільного цирконієвого блоку, керамічні коронки пресуються під впливом температури.

  • Як довго служать цирконієві коронки?

    Коронка може служити більше 15 років за умови регулярних оглядів лікаря та проведення професійної гігієни, інакше під яснами може накопичуватися зубний наліт та зубний камінь, унаслідок чого під каменем може утворюватися карієс та руйнувати зуб під коронкою.