Тюрменко Віктор Іванович - Ортопед DentArt

Тюрменко Віктор Іванович

Про лікаря

Спеціалізація:Ортопед
Досвід роботи:7 років
Відділення:вул. Ревуцького, 9
Освіта:

Закінчив Київський Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця в 2015 році.

Блискуче володіє всіма видами зйомного і незйомного протезування. Робота з артикулятором. При відновленні анатомічної форми зубів використовує мікроінвазивні технології з максимальним збереженням твердих тканин зубів. Увага до деталей, комплексний підхід до лікування, розуміння важливості естетичного аспекту протезування і робота в команді з професіоналами інших стоматологічних спеціальностей дозволяють Віктору Івановичу домагатися максимального результату.

Пацієнти завжди відзначають відмінну роботу цього лікаря. Спокійна, терпляча і розважлива людина. Такі якості дозволяють зрозуміти запити пацієнта, допомогти у виборі оптимального варіанту конструкції. Співдружність стоматолога і пацієнта багато в чому визначає успіх протезування і дозволяє домогтися максимально задовольняючого пацієнта результату.

Віктор Іванович - той, хто безумовно довів високий рівень свого професіоналізму. Він допоміг сотням клієнтів вирішити найрізноманітніші проблеми з зубами. Плюс до всього, лікар ніколи не зупиняється на досягнутому і регулярно підвищує свою кваліфікацію, щоб бути в курсі передових технологій.

«Як відомо - досконалість не має меж, але я до неї постійно прагну і хочу, щоб пацієнт, заходячи в кабінет, був упевнений, що він в надійних руках, відчував себе комфортно і спокійно. Я намагаюся, щоб кожна моя робота - була, як на виставку! » - запевняє Віктор Іванович.    Відгуки про лікаря

    Клієнт:Александр

    25.11.2020

    Огромное спасибо! замечатльному, внимательному, опытному специалисту Виктору Ивановичу. Наблюдаюсь у него уже больше года, каждый раз всё происходит быстро, аккуратно и надолго!